Wpis z mikrobloga

@UnitrA nie byłem na tej hali po wybudowaniu, ale dostarczałem firmie jasińskiego mocowania do mediów. Byłem na tej hali wiele razy w trakcie budowy i wykończenia
@wakxam: co to za chochoł. Jestem w OSP i za każdym razem jak spada trochę więcej śniegu, to wyjeżdżamy na odśnieżanie każdej szkoły, sali itd w okolicy. Więc nie wiem czy tak zapomniana.
@wakxam byłem na tej hali wiele razy. Osobiście znałem Jasińskiego i wśród setek ludzi w tej branży on się wyróżniał. Był tytanem pracy. Czasem podejrzewałem, że jakaś amfa tam musi wchodzić. Ale zawsze miał czas żeby chwilę pogadać. Nie bawił się duperele tylko kupował to co ja mu proponowałem. Paradoksalnie taka postawa powoduje , że tym bardziej doradzałem mu bardzo rozsądne rozwiązania. Taki klient to był skarb. Jego firma była topowo wyposażona.
@frez: tylko zapomnieli wspomnieć że jak modernizujesz obiekt i obiciażasz dach np. klimatyzatorami należy sprawdzić czy nie przekroczyłeś dopuszczalnego obciążenia :), a na obciążenie od śniegu to się wszystkie konstrukcje w Polsce projektuje.XD
@wakxam: Ale i tak śmieszy mnie zawsze wielkie oburzenie i setki outan jak to sie stalo, dlaczego, kto winny itp, a po tygodniu następny temacik( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps. Jak tam wypadek pielgrzymów z tegorocznych wakacji?
Gawiedz juz sie znudziła hehe( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pomywacz: nie wiem, czy się nie dzieją. Mieszkałem na Słowacji przez jakiś czas i nie było takich akcji, żeby po jakimś wypadku władza zapowiadała kontrole wszystkiego w danej kategorii.