Wpis z mikrobloga

Mojemu wujkowi papieros uratował życie. Wyszedł dosłownie 3 minuty przed zawaleniem

@zaxang: Historia tej rodziny była opisywana w wielu miejscach, ale zazwyczaj pisali, że po prostu odskoczył i to go uratowało.
A co do Bartka, to zmarł z wychłodzenia, czy obrażeń od konstrukcji? Informacje w internecie też są niejasne. Chociaż jeżeli babcia rozebrała się do naga, a kuzyn miał odkryty brzuch (wg jednego z artykułów), to są to typowe zachowania przy
Byłem tam w listopadzie i na tym terenie większość budynków, widocznych w mapach google już nie istnieje.
Przechodząc przez dziurę w płocie przy hotelu Radisson, można zobaczyć pomnik ofiar katastrofy MTK oraz pozwiedzać ten rozległy teren.
Obecne rozbiórki związane są z planami budowli osiedla mieszkaniowego: https://katowice.wyborcza.pl/katowice/7,35063,29251767,atal-chce-budowac-osiedle-w-miejscu-hali-mtk.html
Pobierz Blastboy - Byłem tam w listopadzie i na tym terenie większość budynków, widocznych w ...
źródło: comment_1672178840wbbuExOVWhTY4lkyvg1qZA.jpg
z planami budowli osiedla mieszkaniowego


@Blastboy: Od pięciu lat ten temat jest wałkowany. Już Green Park Silesia nie buduje, to teraz Atal się zabiera. Tak, jak by #!$%@? w okolicy nie było wolnej przestrzeni na budowę osiedli mieszkaniowych (pomijam już koniunkturę), tylko trzeba zagospodarować teren w bezpośrednim sąsiedztwie parku, bez sensownego dojazdu gdziekolwiek (Brynowska kolejnego ruchu już nie pomieści a nie wierzę, że nowobogacki, który kupi mieszkanie za 10-12k/m2 będzie chodzić
@Blastboy: Niestety nie mam pojęcia. Szczerze mówiąc nigdy nie wracaliśmy do tej historii w szczegółach, a że wydarzyła się jak byłem mały to nie mam takiej wiedzy. Najprawdopodobniej wyziębienie tak jak mówisz.

Jeśli o historie chodzi, to nie potrafię zlokalizować wypowiedzi wujka, który przeżył. Próbowałem bo pamietam, ze widziałem ją w TV Silesia czy coś podobnego. Nie wiem czy faktycznie stał na zewnątrz z papierosem czy dopiero szedł/wracał z niego. Wiem