Wpis z mikrobloga

@Czerwone_Stringi: chociaż miałem trochę lekki niesmak do krula, kiedy przyjechał do naszego miasta i pomagałem organizować chyba nagłośnienie, po czym krul nawet nie postawił nam obiadu w knajpie, gdzie mieliśmy z nim zjeść xD No trochę mi to zgrzytło, bo żeby swojego komitetu nie sponsorować to trochę zdziwko (no ale może chciał pokazać, że wynagradzanie pracowników = komunis xD)
@sorek: I czego niby miał nauczyć nas Korwin?

Wiary w to, ze gospodarkę można naprawić w 5 minut? Tego ze zmyślone albo idiotyczne anegdotki to odpowiedz na każdy problem tego świata? Albo tego ze bycie kontrowersyjnym na sile to oznaka inteligencji i wiedzy niedostępnej innym?

Jak człowiek kończy 16 lat, zaczyna czytać coś innego niż komentarze w internecie, studiuje i zaczyna spotykać ludzi trochę mądrzejszych od dziadka w muszce to zdaje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gamtaro2: spotkałem mądrzejszych ludzi od Korwina którzy się z nim zgadzają ( ͡ ͜ʖ ͡)

Normalność to nie jest prosta rzecz. To co on mówi w normalnym świecie istnieje tylko w różnych miejscach w różnym stopniu: Singapur, Tajwan, Lichtenstein, wiele w UK bo common law. To że brakuje kraju który ma je obecnie wszystkie wprowadzone to oczywiste, ale nie jest to nic niesamowitego tylko sporo odbrych