Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow

Mam pewien 'problem' z różową teraz.
Ona wróciła na święta do siebie na wieś, ja do siebie.

Teraz miałbym po nią jechać i razem wrócić do miasta, tam gdzie ja pracuje, ona studiuje.

Tylko problem bo spaliła mi się żarówka i ze starym wymieniliśmy ale stwierdził że jest źle założona i powinienem jechać do mechanika.

Zaproponował żebym wziął jego auto, wrócić do mnie z nią i wtedy moim autem jechać do tego miasta.

Różnica polega na tym, że jakbym jechał do niej moim autem ze słabym oświetleniem i od razu do miasta to jechałbym przez kompletne dziury i miałbym problem.

A tak to ojciec zaproponował wziąć jego auto, wrócić do mnie i wtedy moim autem tylko że normalnie autostrada więc nie miałbym problemu z jazda w nocy praktycznie.

Różnica to jakieś 30 minut dłużej, no ale bezpieczniej.

No i teraz 'problem '.
Bo różowa nie może tego przyjąć, ona zaplanowała tak i #!$%@? ją obchodzi moje oświetlenie w samochodzie..
#!$%@? ja obchodzi że będzie mi lepiej autostrada, tylko że trochę dłużej o 30 minut.
Ona chce żebym jechał moim autem ze słabym oświetleniem i od razu do miasta przez te dziury.
Śmieje się ze nie potrafię założyć żarówki nawet.

Nawet nie mam po drodze do niej, tylko będę jeździł po tych wertepach po nią, a ona jeszcze problemy robi z NICZEGO!

Według mnie nie ms tu żadnego problemu, ona stwarza problem z niczego, bo 30 minut na 4 h jazdy to jak prawie nic.

Co myślicie o tej sytuacji?
Może jakaś inna różowa się wypowie, bo pewnie każdy niebieski napisze że różowa przesadza.
  • 117
@strike_lucky: #!$%@?, też kiedyś byłem w toksycznym związku, gdzie były robione wlasnie takie problemy z dupy. Też tak jak Ty próbowałem to sobie zracjonalizować ale nie tedy droga, bo typiarka cię zdominuje i będziesz coraz większa #!$%@?ą w związku. U mnie skończyło sie tak ze ja rzuciłem (i tak za późno) a teraz jestem w szczęśliwym zgodnym małżeństwie :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@strike_lucky: powiedz jej że ma gówno do gadania i ty tu rządzisz pantoflu. Gdybyś nie był cuckiem to nie miałbyś z nią problemu a tak to byłeś za miły i teraz ona gardzi Tobą
@strike_lucky: chłopie...źle żarówka założona...
to musi być bait xD

Jeśli faktycznie źle wkręciłeś żarówkę to ją wykręć i wkręć jeszcze raz ale poprawnie.

a jeśli nie dajesz rady to jedź tak jak masz tylko trochę wolniej i ew pomagaj sobie długimi.

zaraz zostane zjechany przez wykopków że olewam BEZPIECZEŃSTWO !1!!one xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@strike_lucky: jesteś kierowcą. Możesz wysłuchać sugestii innych pasażerów odnośnie stylu jazdy i trasy, ale ostateczną decyzję podejmujesz ty. Jazda bez sprawnego oświetlenia jest głupotą i szanuję cię za to, że traktujesz ten temat poważnie, a nie "#!$%@? tam jakoś to będzie hehe".
Typiara się chyba za bardzo rozbestwiła i dawno nikt jej nie #!$%@?Ł tak solidnie, po żołniersku. Nie podoba się? Won na PKS albo pociąg. A za teksty, że nawet
Co myślicie o tej sytuacji?


@strike_lucky: są dwie opcje: (1) trwa świąteczny sezon ogórkowy i gównobaity przedostają się na główną (2) mamy do czynienia ze spierdonem, który musi koniecznie konsultować swoje życie z innymi spierdonami w internecie - apes together strong
#!$%@? ja obchodzi że będzie mi lepiej autostrada, tylko że trochę dłużej o 30 minut.

Ona chce żebym jechał moim autem ze słabym oświetleniem i od razu do miasta przez te dziury.

Śmieje się ze nie potrafię założyć żarówki nawet.

Może jakaś inna różowa się wypowie, bo pewnie każdy niebieski napisze że różowa przesadza


@strike_lucky: nie, stary. #!$%@? od niej jak najdalej. Twoje zycie z nia bedzie koszmarem. Ani o ciebie