Wpis z mikrobloga

Wiecie dlaczego jestem na 100% pewny, że umrę samotnie? Praktycznie każda kobieta chce mieć dziecko. Część kobiet twierdzi, że nie chce mieć dzieci "NIGDY", ale najczęściej są to młode juleczki, które robią karierę w korpo. Chcą się wyszaleć i podupczyć w mieście wojewódzkim. Z czasem robota w korpo spowszednieje, uroda zacznie maleć, juleczka przekroczy 30 lat, dorośnie i nagle okaże się, że jednak chce założyć rodzinę i mieć dzieci. Ja mam dziedziną chorobę genetyczną. Dziecko odziedziczy chorobę po mnie i samo będzie cierpieć, dlatego nie mogę mieć dzieci. To mnie całkowicie skreśla jako potencjalnego partnera na całe życie. Nawet jeżeli będę fajnym gościem, to po co kobieta ma się wiązać z facetem, który ma dziedziczną chorobę genetyczną, skoro może się r----ć z oskarkiem zawadiaką, który jest zdrowy i mieć z nim dziecko. Taka jest smutna prawda i tego nigdy nie przeskoczę.
#przegrywpo30tce #przegryw #samotnosc
dziobnij2 - Wiecie dlaczego jestem na 100% pewny, że umrę samotnie? Praktycznie każda...

źródło: comment_1672070919Augt3yrtQ5cn2nCFEqs9ZB.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dziobnij2: Już nawet pomijając jakieś choroby, to po prostu ja bym nie chciał przekazywać swojego s----------a dziecku, żeby miało takie c-----e życie
Poza tym trzeba się postarać, żeby geny tego wstrętnego babsztyla, z którym muszę niestety mieszkać pod jednym dachem, w końcu wygasły
  • Odpowiedz
@Suheil-al-Hassan: wielokrotnie słyszałem, że nie każdy chce mieć dzieci ale często mówią to kobiety poniżej 30. Jakaś ma 25 lat i mówi, że NIGDY nie będzie chciała mieć dzieci. Nie wierzę w to. W wieku 25 nie chce, ale jak będzie miała 35 i stabilną pozycję zawodową, to zmieni zdanie i kopnie mnie w dupę.
@CandyToy: niby tak, ale to stwarza problemy. Tatuś może żyć i się wpieprzać
  • Odpowiedz
@dziobnij2: otóż to. Nie daj się zwieść. Patrząc na te wszystkie feministki i jak są gotowe się pokroić za aborcję, można pomyśleć że większość Polek to ateistki co nie chcą dzieci. A jak przychodzi co do czego "no ale dwójkę dzieci chciałabym mieć" "no ale ochrzcić trzeba no i chciałabym ślub w kościele mieć, koleżanki miały"
  • Odpowiedz
to po co kobieta ma się wiązać z facetem, który ma dziedziczną chorobę genetyczną, skoro może się r----ć z oskarkiem zawadiaką, który jest zdrowy i mieć z nim dziecko. Taka jest smutna prawda i tego nigdy nie przeskoczę.


@dziobnij2: gdyby nie chciały to by nas nie było ( ͡° ʖ̯ ͡°) czasem chcą i to chyba jeszcze gorsze
  • Odpowiedz
@dziobnij2: mam znajomą z klasy. Grzmocila się na imprezach aż furczalo. Znalazła młodego beciaka i złapała go na dzieciaka w ostatniej chwili ona 33lata( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak całe życie była przeciw zachodzenia w ciążę.
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: Nie badz taki do przodu, bo teraz 20 latki i wiecej potrafia juz miec po 2-3 dzieciaki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mozesz miec zwiazek na 2-3 lata i wrocic na rynek matrymonialny przed 30 i miec kompletnie hujowy wybor wsrod kobiet.
  • Odpowiedz
@dziobnij2 a ja się totalnie z Tobą nie zgodzę. Co raz więcej ludzi nie chce mieć dzieci. W samej mojej rodzinie mam 4 siostry bez dzieci. Od 31 do 45 lat. Kilkoro moich znajomych też wyraźnie to zaznaczyło. Trochę to dowód Anegdotyczny, ale widziałem to na badoo, że sporo kobiet nie chce lub nie ma dzieciaków. Życie trochę się zmieniło;p
  • Odpowiedz