Wpis z mikrobloga

Wiecie dlaczego jestem na 100% pewny, że umrę samotnie? Praktycznie każda kobieta chce mieć dziecko. Część kobiet twierdzi, że nie chce mieć dzieci "NIGDY", ale najczęściej są to młode juleczki, które robią karierę w korpo. Chcą się wyszaleć i podupczyć w mieście wojewódzkim. Z czasem robota w korpo spowszednieje, uroda zacznie maleć, juleczka przekroczy 30 lat, dorośnie i nagle okaże się, że jednak chce założyć rodzinę i mieć dzieci. Ja mam dziedziną chorobę genetyczną. Dziecko odziedziczy chorobę po mnie i samo będzie cierpieć, dlatego nie mogę mieć dzieci. To mnie całkowicie skreśla jako potencjalnego partnera na całe życie. Nawet jeżeli będę fajnym gościem, to po co kobieta ma się wiązać z facetem, który ma dziedziczną chorobę genetyczną, skoro może się ruchać z oskarkiem zawadiaką, który jest zdrowy i mieć z nim dziecko. Taka jest smutna prawda i tego nigdy nie przeskoczę.
#przegrywpo30tce #przegryw #samotnosc
dziobnij2 - Wiecie dlaczego jestem na 100% pewny, że umrę samotnie? Praktycznie każda...

źródło: comment_1672070919Augt3yrtQ5cn2nCFEqs9ZB.jpg

Pobierz
  • 34
@dziobnij2: ja mam prawie 30. I nadal mi się nie zmienia.
Jak byłam mała myślałam, że jak dorosnę to będę mieć stado bombelków, a potem na wdż puścili mi film o ciąży i porodzie. Widziałam też jak ciąża oddziałuje na moją matkę (mam dużo młodszą siostrę) i jakoś mi się odwidziało xD
Poza tym nie stać mnie na dziecko. Myślę, że takich bab jest więcej.
Zadaj sobie pytanie czy w ogóle
@dziobnij2: Teoretycznie masz rację, ale nie do końca. Kiedyś pisałem, ale nie zaszkodzi powtórzyć. Znam człowieka, który ma genetyczną chorobę doprowadzającą do destrukcji płuc. Na pozór powinien to być dla niego over, ale... chłop wygląda prawie jak chad z telenoweli Adam i Ewa, poznał kobietę, pobrali się, a dzieci adoptowali (bardzo rozsądnie). Czyli jeśli jesteś przystojny i choroba, nawet genetyczna, nie wpływa na Twój wygląd, to wciąż jesteś w grze.
@dziobnij2 ogarnij parę life on wheelz. Jest jeszcze podobna para squirmy and grubs. Ten z drugiego kanału ma zajebiscie ładna dziewczynę. Ten z pierwszego ostatnio wziął ślub. Na Facebooku jest jeszcze Łukasz Krasoń. Każdy z nich ma podobna chorobę.
@dziobnij2 możesz poszukać też chorej, która nie chce przekazywać swoich genów i możecie ewentualnie adoptować. Lub starszej, bo taka 35lvl nie powinna już myśleć o swoich dzieciach jeśli jest rozsądna, tu też adopcja wchodzi w grę.
@dziobnij2: Nie wiem czy to bait czy nie ale mój 14 letni rozpadł się w głównej mierze przez różnice zdań na temat potomstwa. Potem jak ochłonąłem i zainstalowałem Tinder to dużo kobiet deklarowało się że nie chce mieć nigdy dzieci.