Wpis z mikrobloga

Dałem się 8 lat temu zmusić do zostania chrzestnym dziecka mojej siostry. Byłem wczoraj ich odwiedzić w 1 dzień świąt, młody dostał 4 różne zestawy #lego na które wydałem blisko 400zł.
Dzwoniła przed chwilą do mnie siostra i dostałem zjebe, że powinienem kupić zestaw rakiety startowej bo interesuje się kosmosem. Coś takiego jak tutaj, ale to kosztuje aż 1k zł https://www.morele.net/lego-city-centrum-lotow-kosmicznych-60228-5938283/
Mówiła mi że sprawdzała zestawy które dałem i nie były wcale drogie i na moje możliwości spodziewała się znacznie więcej. Mam 8k na rękę, nie jest to trochę przesada z jej strony?

#swieta #bozenarodzenie #rodzina #pytanie #polska
  • 123
@Magma1 nie ma żadnego obowiązku dawania prezentów na święta komukolwiek xD ale jak widze ze dzieci dostają komputery po 10k czy iphony to nie dziwie sie ze madka sie zesrała o prezent...
@Magma1: na szczęście ja się w to nie dam nigdy wrobić bo nie mam bierzmowania, a ślub cywilny wystarczy, w testamencie napisałem że chcę być spalony (tak około 40 to już czas myśleć nad testamentem, wiadomo że będą zmiany), by rodzina nie miała problemów z pochówkiem i niech zrobią z popiołem co chcą
@Magma1 Moja różowa ma chrześniaka i już trzy razy słyszałem od mamy tego bachora że on chce iPada żeby mu ktoś kupił, a taki iPad to ponad 2k przecież kosztuje a kaszojad ledwo 6 lat skończył i jedyne co robi na tablecie obecnym to ogląda Minecraft na YouTube ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Magma1: bait nie bait ale przerobilam podobny temat w tym roku. Zapytalam brata co by sie przydalo 2letniemu chrzesniakowi. Dzieciak ma wszystko. Rodzice przy kasie. Brat znalazl zabawke za 250 ziko.znalazlam to samo na allegro za 170 i zamowilam. Jak matka uslyszala to sie zagotowala. Powiedziala zebym nic bratu nie mowila ze znalazlam taniej, bo chrzestny dzieciaka kupuje mu rowerek za 1000zl! (Ten sam rowerek ktory za rok jego corka dostanoe
@Magma1: jako ojciec chrzestny twoją rolą jest umacnianie dziecka w wierze,
ja bym dał srebrny medalik plus ofertę 60 godzin wspólnej modlitwy a jak chce gówniak lego to niech idzie do prawdziwego ojca