Wpis z mikrobloga

Dałem się 8 lat temu zmusić do zostania chrzestnym dziecka mojej siostry. Byłem wczoraj ich odwiedzić w 1 dzień świąt, młody dostał 4 różne zestawy #lego na które wydałem blisko 400zł.
Dzwoniła przed chwilą do mnie siostra i dostałem zjebe, że powinienem kupić zestaw rakiety startowej bo interesuje się kosmosem. Coś takiego jak tutaj, ale to kosztuje aż 1k zł https://www.morele.net/lego-city-centrum-lotow-kosmicznych-60228-5938283/
Mówiła mi że sprawdzała zestawy które dałem i nie były wcale drogie i na moje możliwości spodziewała się znacznie więcej. Mam 8k na rękę, nie jest to trochę przesada z jej strony?

#swieta #bozenarodzenie #rodzina #pytanie #polska
  • 123
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@coconit: i tak się wychowuje roszczeniowe #!$%@?. Ja się zawsze cieszyłem z samej wizyty chrzestnego a prezenty to był dodatek. Przecież większość zabawek szybko pójdzie w zapomnienie a wspomnienia zostają na lata. Na szczęście mam normalna rodzinę i czy kupię coś wypasionego czy zwykłą czekoladę to nikt nic nie komentuje. Ja po 20 latach pamiętam wycieczki na rowerze czy granie w piłkę a prezenty tak średnio¯\_(ツ)_/¯
@Magma1: pomijając, że to bait; dlaczego ten zestaw kosztuje 1000 zł? Nic nie uzasadnia tej ceny. Ani nie wygląda jakoś bardzo fajnie, ani nie ma jakichś ciekawych rozwiązań. Ten zestaw powinien kosztować co najwyżej do 350-400 zł i to tylko dlatego, że ma sporo klocków.
Jak chciał zestaw związany kosmosem to świetne są 21321, który można dostać za około 280 zł i 10266 za około 350 zł. Cena 1000 zł za
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Magma1: wierzę że tak było bo moja siostra przed świętami mówiła że umówiła sie że szwagierka że wydają 20zl na dziecko, po czym mi wyslala linka żeby kupić gowniakowi prezent za 100 zl. Ofc bo więcej zarabiam. A na koniec jak juz zrobilem te drogie prezenty to powiedziala ze ona by bardzo chciala zebym mial z zona swoj dom. Wynajem here. Zycie pisze wszystkie scenariusze