Wpis z mikrobloga

Dobra chłopaki, sprawę mam.

Poznałem świetną dziewczynę, z wyglądu i z charakteru 10/10. Świetnie się dogadujemy, mamy wspólny, dobry vibe. Jest prześliczna, mój typ w 100%. Natomiast jest jeden problem. To znaczy nie wiem czy to jest problem czy nie, ale jednak jest to jakaś "przeszkoda" w pójściu dalej z tą relacją.


Bardzo nie chcę jej skrzywdzić, bo jest naprawdę w porządku i lubię ją, chciałbym pchać relację dalej, bo mi bardzo na niej zależy. Od razu mówię, laska nie leci na hajs, nie ma powalonych koleżanek, nie plotkuje, wszystko zweryfikowałem. Jest tak, jak bym chciał. Naprawdę. Natomiast ten "problem" powyżej nie daje mi spać i nie wiem, co mam zrobić - autentycznie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Może ktoś mi coś doradzi w tej kwestii albo raczy dobrym słowem?

#zwiazki #dzieci #kobiety
  • 65
@karmelkowa Poczekaj, poczekaj. Ona zakończyła tamtą relację już podczas trzeciej ciąży, ponad rok temu. Rozprawa rozwodowa to inna sprawa, bo wszyscy wiemy, że polskie sądownictwo jest bardzo powolne, więc trzeba czekać i czekać. Relacja z poprzednim partnerem naprawdę się skończyła i jest to tylko i wyłącznie ojciec biologiczny dzieci, który przychodzi na widzenia z dziećmi.