Wpis z mikrobloga

Wy pewnie właśnie wstajecie i zastanwiacie się czy zacząć dzień od sałatki czy od makowca. A ja juz od 2 godzin siedzę w Madaraka ekapresie jadącym z Mombasy do stolicy Kenii - Nairobi.
Linia otwarta 5 lat temu, wybudowana i przez pierwsze lata operowana przez chińskie firmy. Podróż planowo trwa 6 godzin, po drodze pociąg zatrzymuje się na 7 stacjach.
Na zdjęciu wagon pierwszej klasy. Przejazd kosztował 3000 kenijskich szylingów czyli trochę ponad 100 zł.

#podrozujzwykopem #pociagi #jemprzeciez <- mój tag
Pobierz kotbehemoth - Wy pewnie właśnie wstajecie i zastanwiacie się czy zacząć dzień od sała...
źródło: comment_1672037967F5Xx3UcZDAgpm5qlQcXKa6.jpg
  • 107
@rrobot 30 stopni, wczoraj trochę się spaliłem

@Scybulko poznanie laski na randkę na tinderze to kwestia kilku minut mimo mojej paskudnej mordy

@mazowiecki12 może to jakaś metoda, żeby pociąg pod oknami nie jeździł. Do tego taksówkarze zarobią:) ale to chyba mówisz o Mombasie i Nairobi gdzie dworce faktycznie są z dala od centrum. Bo stacje pośrednie wydają się być w pobliżu cywilizacji
Wy pewnie właśnie wstajecie i zastanwiacie się czy zacząć dzień od sałatki czy od makowca. A ja juz od 2 godzin siedzę w Madaraka ekapresie jadącym z Mombasy do stolicy Kenii - Nairobi.


@kotbehemoth: Wolę się zastanawiać co zjeść na śniadanie niżeli być w kraju w którym żeby było "w miarę bezpiecznie" to trzeba ustawiać żołnierzy z bronią długą i pewnie wynająć ochroniarza, by w miarę bezpiecznie chodzić po mieście.

Ale