Wpis z mikrobloga

Wy pewnie właśnie wstajecie i zastanwiacie się czy zacząć dzień od sałatki czy od makowca. A ja juz od 2 godzin siedzę w Madaraka ekapresie jadącym z Mombasy do stolicy Kenii - Nairobi.
Linia otwarta 5 lat temu, wybudowana i przez pierwsze lata operowana przez chińskie firmy. Podróż planowo trwa 6 godzin, po drodze pociąg zatrzymuje się na 7 stacjach.
Na zdjęciu wagon pierwszej klasy. Przejazd kosztował 3000 kenijskich szylingów czyli trochę ponad 100 zł.

#podrozujzwykopem #pociagi #jemprzeciez <- mój tag
kotbehemoth - Wy pewnie właśnie wstajecie i zastanwiacie się czy zacząć dzień od sała...

źródło: comment_1672037967F5Xx3UcZDAgpm5qlQcXKa6.jpg

Pobierz
  • 107
@mpetrumnigrum: Spytaj OPa co to za idiotyczny tekst. Bo swój wpis zaczął od konfrontacyjnego "wy pewnie wstajecie...".
Czy to było niefortunne, nieprzemyślane, czy celowo szydercze nie wiem, ale przez to cały post wygląda pretensjonalnie.
@festiwal_otwartego_parasola: owszem, lubię sobie posiedzieć na all inc i moczyć dupę w basenie. op próbuje wyszydzać ludzi spędzających święta tradycyjnie i za to kotwica mu w pupę. patrzcie jaki jestem wielki podróżnik bo pojechałem do afryki i jeżdżę po zadupiach. w święta jak ty #!$%@? sernik z rodzynkami. patera czy nawet fazowskiego nie przebije. nisza jest zapełniona. too little to late. pozdrawiam serdecznie i zdrowia życzę.
@PozorVlak:

op próbuje wyszydzać ludzi spędzających święta tradycyjnie i za to kotwica mu w pupę. patrzcie jaki jestem wielki podróżnik bo pojechałem do afryki i jeżdżę po zadupiach. w święta jak ty #!$%@? sernik z rodzynkami. patera czy nawet fazowskiego nie przebije. nisza jest zapełniona. too little to late. do tego antynatalistyczny avatar utwierdza mnie w przekonaniu, że op ma #!$%@? ego. ciekawe gdzie by teraz był, gdyby jego stara miała
nie no genialną legendę sobie dorobiłeś, ale wpis nie brzmi: "no elo ja sobie podróżuje a wy co nadal przy stole biedaki??


@festiwal_otwartego_parasola: tak odebrałem wstęp

. i jeszcze ten antynatalizm, który kompletnie nic nie wnosi do tematu, ale widze, że masz nie lada problem z tym, że ktoś nie chce mieć dzieci i spędzać świąt "tradycyjnie" cokolwiek to znaczy


@festiwal_otwartego_parasola: tu mi się #!$%@?ło, zbadałem avatar powtórnie i nie