Wpis z mikrobloga

@tylkoponsfw: o jezu ( ͡° ʖ̯ ͡°) to brutalny film na pierwszy rzut oka ukazujący NATURE. znam jedną szw3dke, chodziłem z nią do jednej klasy i faktycznie miała fetysz ciapatych. to jest tylko argument anegdotyczny, ale wiem że szw3dki też mają podobne cechy co p0lki. powyższy filmik może faktycznie ukazywać kukoldzki układ między betabiałasem i giga hebanowym panem. niestety nie potrafie dogłębniej zanalizować zachowania tejże trójcy.
@tylkoponsfw: "na 4chanie jakiś p0lak pisze do szwedek z kont mokebe na tinderze i kazde mu daja byle jak i sie smieja ze szwedow bo gosc np pisze cos obrazliwego o szwedach i te przytakuja mu "

Kobiety mocno popierają taki model społeczny jaki jest budowany w Szwecji. Polki przecież by chciały tego samego. Jednocześnie to wygląda jak jakiś test, bo im bardziej idzie do przodu budowa takiego systemu, tym bardziej
@chromypies: No to ja ci powiem, bo miałem taką sytuacje w klubie gdzie tańczyłem z laską potem gadałem i mokebe podbił, dobra na początku można pogadać ale widzę że chce ją wyrwać, a przecież nie będę się z nim lał o nową poznaną laskę która no i tak mi zwisa ale wkurzony byłem że mokebe xD Więc co powiedziałem mokebe że idziemy i wziąłem dziewczynę za rękę i można powiedzieć że
Taka sytuacja to jest wybór między „honorem”, a zdrowym rozsądkiem.
Honor - bo koles pluje Ci w mordę podrywając przy Tobie dziewczynę która ty podrywasz.
Zdrowy rozsądek - bo wiadomo ze heban ma kumpli, a ta szczota nie jest warta obskoczenia ciężkiego #!$%@? od grupy murzynów.
Jedyne co pozostaje to ignorowanie gościa tak jakby go nie było i zwracanie się tylko do laski. Wszelka próba eskalacji może się skończyć źle - nawet