Wpis z mikrobloga

@Tooca_rev:

Bo już masa osób wpadła na ten genialny pomysł i okazuje się że na takich kursach zazwyczaj kobiety przychodzą już z chłopem a spermiarze tańczą sami ze sobą.

Już #!$%@?ąc od tego że to tak nie działa magicznie jak normicy myślą, że jak spędzasz czas z kobietą i nawet się dotykacie to musi dojść prędzej czy później do czegoś intymnego.
@Kreek: ale ja widzialem tamtego posta i wiem w jakim kontekscie bylo to napisane
Uważam że pojscie na kurs, a przynajmniej sprobowanie to lepszy pomysl niz nie zrobienie niczego i siedzenie na tagu
z tym ze kobiety chodza w parach a spermiarze wala se konia razem to mozliwe ze tak jest, nie wiem
ale kazda forma proaktywnosci, czy robienia czegokolwiek wsrod ludzi
zwieksza twoja szanse na poznanie kogokolwiek i jakas zmiane
@Tooca_rev:

Jako jakaś tam forma aktywności - Ok, spoko.

Ale pisanie że "na pewno kogoś poznasz" już jest robieniem fałszego wyobrażenia w głowie OP-a jak w praktyce takie zajęcia wyglądają.
Swoją drogą, jak myślicie, ilu z plusujących normików poznało w tę sposób dziewczynę? Ja obstawiam okrągłe 0 a Wy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kreek: Ja na kursach poznałem dwie dziewczyny, z którymi się później spotykałem plus jeden romans jescze był. Ale tamtej wypowiedzi nie plusowalem, ona rzadko się kończy czymkolwiek pozytywnym w względzie wychodzenia z przegrywa.
Bo już masa osób wpadła na ten genialny pomysł i okazuje się że na takich kursach zazwyczaj kobiety przychodzą już z chłopem a spermiarze tańczą sami ze sobą.


@Kreek: To akurat bzdura, cały czas na pierwszych stopniach zwykle brakuje partnerów, na grupach Facebookowych jest więcej ogłoszeń od dziewczyn. Wykopowe proporcje ludzkie to nie rzeczywistość.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kreek: ale #!$%@?. Tak na kursie tańca masz sposobność zbudować relację z kobietą, tyle że jak jesteś #!$%@? to małe szanse, że na tej znajomości zbudujesz przyjaźń, a co dopiero związek.

Też łżą ludzie, którzy mówią, że musisz zapisać się z partnerem - są takie szkoły tańca gdzie uczą zabawy na weselach i zapisują parami, ale prawie wszystkie uczące social dancingu (Salsa, bachata, Kizomba, zouk brazylijski itp.) robią zapisy solo i