Wpis z mikrobloga

@51431e5c08c95238: Ten bot jest głupi jak but. Robi gorsze wrażenie od cleverbota. Ten przynajmniej się nie zapętlał tak szybko.

Chciałem się dowiedzieć jak wykryć spisek zawiązany przeciwko mnie przez brata i matkę, a ten mówił, żebym poprosił o pomoc pracownika socjalnego. Powiedziałem że pracownik socjalny najpewniej również bierze udział w spisku i nie chcę angażować osób trzecich. Ten już się zapętlił i pisał, że muszę się skontaktować z pracownikiem socjalnym lub
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vrNFWrUew3D4Rgz: pytałeś go o to po polsku? to nie pytaj. GPT nie był trenowany na polskim języku, to tylko nakładka z tłumaczeniem, po polsku (i w każdym innym języku niż angielski) jest głupi jak but
@ominous3: Sprawdziłem teraz po angielsku i nadal jest głupi jak but. W dodatku z miejsca się zapętla, jak tylko zaczyna się temat koloru skóry, orientacji, albo religii.

Napisałem że mój brat jest gejem i chcę go tego oduczyć. To bot mi napisał, że mam wspierać brata w decyzjach i takie tam pierdy.

No dobra, to mój brat podjął decyzję o popełnieniu samobójstwa. I że go wesprę. No i elo, już się
źle go po prostu używasz, zapytaj go do czego służy


@MshL: nie źle go używa, tylko ChatGPT jest po prostu #!$%@?. Najbardziej śmieszy mnie jak niektórzy uważają, że to koniec programistów i AI zaraz przejmie ich pracę. Tymczasem ChatGPT potrafi z dupy zmienić nazwę zmiennej i w rezultacie dać kod, który nie ma prawa zadziałać.