Wpis z mikrobloga

Witam, od czego rozpocząć przygodę z arabami? Czytałem coś tam o lattafa jest tego kilka rodzaji, a najpopularniejszy chyba asad, a co poza nim takiego uniwersalnego dla mężczyzny po 30? Nigdy za bardzo się perfumami nie interesowałem, a tu sami profesjonaliści to warto zapytać.
#perfumy
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BananowyWypok: najlepiej spróbować kilku bo zakres rodzajów zapachów jest ogromny. Polecam Najdia, 9pm, Bade for glory, Ameer, opulent oud, asad, Armaf, Club de nuit intense, Afnan Silver lub not only intense, Rasasi Shuhrah, La Yuqawam, jest tego trochę.
  • Odpowiedz
@BananowyWypok: Pytanie czego szukasz? Słodziaka, świeżaka, coś wodnego, drzewnego, skórzanego czy ciężki oud? Z takich zapachów co raczej większości się podobają to od siebie polecę Modest une/Cyrus writer edp i Lattafa Najdia.
  • Odpowiedz
Witam, od czego rozpocząć przygodę z arabami?


@BananowyWypok: Chciałem napisać to samo co @prodigium.

Czytałem coś tam o lattafa jest tego kilka rodzaji, a najpopularniejszy chyba asad


@BananowyWypok: Ooooo... Tym bardziej nie podchodź do tematu. Tanie perfumy arabskie pachną... tanio. I nie wyciągniesz z nich "arabskości", bo są one robione na styl zachodni.
  • Odpowiedz
@BananowyWypok zależy co rozumiesz przez araby, bo jak te tanie odpowiedniki, to zwykle szkoda zachodu, rasasi jeszcze trzymały poziom. Ale są też araby, które mają swój bliskowschodni styl i one już się jakoś bronią. Jak chcesz tanie to np lattafa qaa'ed, a jak coś lepszego to celuj w amouage, np journey albo beach hut
  • Odpowiedz