Wpis z mikrobloga

#cukiernia #tort #imieniny #wigilia
Ale jaja.. zamówiłam telefonicznie tort na imieniny, owocowy z migdałami. Przelałam zaliczkę blikiem w kwocie 50 zł. Miałam go odebrać w wigilię, jednak dzwoniłam by zapytać czy jednak mogę być dzień wcześniej. Nikt nie odebrał poszłam osobiście. Podaję babce nazwisko, kwotę zaliczki, że tort biały z owocami i że miałam być jutro ale może dziś jest. I był, ja tylko miałam dopłacić z 5 zł.
Tort okazał się popękaną bezą z twardymi daktylami, no ale trudno, jakieś tam migdały były więc stwierdziłam że to ten.
W wigilię dzwoni cukiernia że nie odebrałam tortu, na co ja ale jak to ? Odebrałam! Okazało się że są dwie cukiernie obok siebie, a ja poszłam do nie tej co trzeba. I babka z tamtej cukierni (klientka która zamówiła bezę) byla już w tej cukierni i pytała czy czasem u nich jej nie ma.
No to ja mówię że mam ten tort jeszcze nie tknięty i mogę przynieść zaraz, blisko mam. Okazało się że tamta cukiernia nie zapisuje numerów, dała klientce inny tort i się obraziła, nie chcę już tego ode mnie.
Poszłam więc po właściwy tort, rzeczywiście owocowy z malinami i truskawkami, o sypanych migdałami. Pytałam czy rzeczywiście tamta cukiernia nie chce tej bezy, bo tak naprawdę jestem winna ja i sprzedawczyni. Ja bo poszłam odebrać tort do innej cukierni ale przecież sprzedawca powinien zweryfikować imię, nazwisko, wysokość zaliczki i to o jaki tort chodzi klientowi.
Pani mi dala bezę kiedy mówiłam o owocowym torcie z migdałami. Nie wiem co o tym myśleć, tamta cukiernia się obraziła i już dla nich jest temat zamknięty, a ja przecież nie działałam umyślnie. Poza tym bezą okazała się bardzo słodka i twarda, nikt jej nie chce jeść:(
Także w cenie 105 zł mam dwa torty. Ktoś chce kawałek?
  • 124
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Misticmac: no sprawdzam, ale nie przy kurierze bo nie ma czasu

No ale jak się sklep pomylił to niech oni to rozwiaza i za to zapłacą i jeszcze przeproszą, takie rzeczy się mogą zdarzyć ale sprzedawcy powinno zależeć na rozwiązaniu sprawy ¯\_(ツ)_/

kiedyś kupiłem słuchawki, działały ale przerywały jak się podglosnilo na full, napisałem do sprzedawcy zwrócił mi pieniądze przeprosil i powiedział żeby korzystać bo nie opłaca się odsyłać do naprawy,
@Makowieciasto: Nie sprawdzasz paczki przy kurierze? XD okej. Jak kupisz kanapę, która na uszkodzenie mechaniczne i stwierdzisz to po odejściu kuriera, go jak udowodnisz, ze sam jej nie uszkodziłeś?:D ciekawe podejście. Sklep rozwiazal sytuacje przecież
@Szatynka: No jestes zakrecona jak baranie jako ze poszlas do innej cukierni ale to oni #!$%@? jeszcze sa na dodatek debilami xD
Ogolnie zauwazylem na przykladzie swoim i znajomych ze te takie tanie i tez takie sredniej jakosci gdzie pracuja Grazynki to zawsze cos odjebią, niedopatrza albo spartolą wiec mnie nie dziwi to zdjęcie „Alan 3 lat bez alkoholu”
@DrylowanyPomidor: @SrebrnySurfer: Nie wiem o co wam chodzi xd Prawda jest taka że nawet jak się współpracuje z fachowcami to i tak często coś jest #!$%@? xd OP'ka zamówiła Tort, dostała inny, skoro obsługa cukierni twierdziła że to ten no to OP'ka miała do wyboru brać co jest albo zostać na święta bez tortu. Też bym wziął "co jest" i najwyżej im wystawił negatywa.

Ewidentnie #!$%@?ła cukiernia skoro nie są
@Szatynka: Po co im odpisujesz ciągle na te same zarzuty? Normalni wiedzą, że w głównej mierze to błąd kasjerki, a trole i ludzie nie umiejący czytać ze zrozumieniem będą cię tylko specjalnie podpuszczać. Głowa do góry i smacznego ʕʔ