Wpis z mikrobloga

#cukiernia #tort #imieniny #wigilia
Ale jaja.. zamówiłam telefonicznie tort na imieniny, owocowy z migdałami. Przelałam zaliczkę blikiem w kwocie 50 zł. Miałam go odebrać w wigilię, jednak dzwoniłam by zapytać czy jednak mogę być dzień wcześniej. Nikt nie odebrał poszłam osobiście. Podaję babce nazwisko, kwotę zaliczki, że tort biały z owocami i że miałam być jutro ale może dziś jest. I był, ja tylko miałam dopłacić z 5 zł.
Tort okazał się popękaną bezą z twardymi daktylami, no ale trudno, jakieś tam migdały były więc stwierdziłam że to ten.
W wigilię dzwoni cukiernia że nie odebrałam tortu, na co ja ale jak to ? Odebrałam! Okazało się że są dwie cukiernie obok siebie, a ja poszłam do nie tej co trzeba. I babka z tamtej cukierni (klientka która zamówiła bezę) byla już w tej cukierni i pytała czy czasem u nich jej nie ma.
No to ja mówię że mam ten tort jeszcze nie tknięty i mogę przynieść zaraz, blisko mam. Okazało się że tamta cukiernia nie zapisuje numerów, dała klientce inny tort i się obraziła, nie chcę już tego ode mnie.
Poszłam więc po właściwy tort, rzeczywiście owocowy z malinami i truskawkami, o sypanych migdałami. Pytałam czy rzeczywiście tamta cukiernia nie chce tej bezy, bo tak naprawdę jestem winna ja i sprzedawczyni. Ja bo poszłam odebrać tort do innej cukierni ale przecież sprzedawca powinien zweryfikować imię, nazwisko, wysokość zaliczki i to o jaki tort chodzi klientowi.
Pani mi dala bezę kiedy mówiłam o owocowym torcie z migdałami. Nie wiem co o tym myśleć, tamta cukiernia się obraziła i już dla nich jest temat zamknięty, a ja przecież nie działałam umyślnie. Poza tym bezą okazała się bardzo słodka i twarda, nikt jej nie chce jeść:(
Także w cenie 105 zł mam dwa torty. Ktoś chce kawałek?
  • 124
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Szatynka: Tak. I jeśli nie zamawiałaś bezy a dostajesz beze to nie wpadłaś na to że coś jest nie tak?

Wpłaciłaś na coś cukierni x a cukiernia y wydała Ci tort bez potwierdzenia że zapłaciłaś za niego. Bez jakichś danych czy czegoś po prostu wydała Ci beze gdy mówiłaś o owocowym. Za co gratuluję.

Jak można nawet nie wiedzieć do jakiej cukierni się jedzie odebrać tort na święta ¯_(ツ)_/¯ Po prostu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Szatynka: I gdybyś była w porządku to byś oddała nieswoją rzecz nie pytając czy masz odnieść ¯\_(ツ)_/¯ a ty sobie to jeszcze zatrzymałaś.

Ja czuję że w cuekierni pokazali Ci tort. A że czułaś że ci się dupa pali bo nie mogli zlokalizować, że coś u nich zamawiałaś. Potwierdziłaś że o tą bezę chodzi. Stąd cukiernia się #!$%@? na Ciebie.

A teraz taka śmieszna sytuacja. Pojechałam nie do tej cukierni co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Szatynka: Nie spinaj się. Na pewno dostali jakiś tort i pewnie zwrot pieniędzy. Troluje odrobinkę.

Choć jeśli mówisz że to planowałaś to gratulacje że Ci się to udało. Mógł być trochę lepszy niż popękana bezą ale zawsze coś. Fajnie że Ci się udało. Za rok powtarzasz akcje?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Misticmac: no nie, tylko sprzedawca, nie jej wina że pomyliła miejsca ¯\_(ツ)_/¯

Niech sprawdzają lepiej a nie jeszcze się pultaja, powinni przeprosić i powiedzieć że to ciasto to w prezencie i nie robić już imby