Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem #przegryw przed 30 i powiem wam, że różowe mniej patrzą na wygląd o ile masz konkretną pozycje. Z racji bycia singlem szukam w swoim środowisku czyli praca (którą dosyć często zmieniam), patrzę po starych znajomych, ewentualnie jakieś dodatkowe zajęcia grupowe. Za każdym razem okazywało się (czy to z rozmowy i na żywo, czy sam sprawdziłem na FB/IG/Linkedin), że owa panna ma całkiem przeciętnego chłopaka/narzeczonego/męża ale on jest #programista15k albo jakiś inżynier albo prowadzi jakąś działalność. Moja obserwacja dotyczy raczej kobiet około 25+ bo z takimi najczęściej mam doczynienia. Tak samo wszystkie stare znajome ze szkoły powychodziły za mąż za jakiś IT Team Leaderów czy właścicieli restauracji. Nie kojarzę sytuacji gdy kobieta w tym wieku ma kogoś na swoim poziomie albo niżej (pod kątem pracy). Jeśli to kogoś pocieszy to jest w tym jakaś nadzieja dla tych którzy wyglądem nie grzeszą ale mogą nadrobić wysokim stanowiskiem. Mam też wrażenie, że dla różowych #programowanie to taki odpowiednik prawnika jeśli chodzi o status.

#blackpill #tinder #hipergamia #wyglad #samotnosc #podrywajzwykopem #randki #redpill #tfwnogf #badoo #rozowepaski #niebieskiepaski #seks #zwiazki #relacje

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a6bce36ee95d57c222ef52
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jestem #przegryw przed 30 i powiem ...
źródło: comment_1671884205Mb6c438cJL7SMNa0hJGJ4M.jpg
  • 44
NiebieskaProgramistka: @CloudSpanner: bullshit, wszyscy programiści jakich znam są zajęci/żonaci ;) różowe już dawno wyczaiły że programista = dobrze zarabia. Myślisz że dlaczego teraz każdy chce do IT albo na bootcamp? Gdziekolwiek nie wejdziesz jest reklama "zostań programistą, zarabiaj 20k" a kto jak kto ale różowe więcej siedzą w social mediach i mają pogląd u innych różowych


@AnonimoweMirkoWyznania: Świetna opcja - być bankomatem XD.

@CloudSpanner: też nie wiem skąd te
@Szumimiwelbie: Przecież nikt po studiach informatycznych nie idzie do IT support, chyba że po jakichś gównostudiach.
Ja nie wiem, ja uważam studiowanie informatyki za dużą wadę, bo każdy mnie zawsze wtedy uważa za upośledzonego. Najlepiej to chyba studiować medycynę czy jakąś architekturę
@AnonimoweMirkoWyznania: z tresci komentarzy w tym wątku wyłania się ewidentny podział w postrzeganiu tego zawodu

1. Osoby z większych miast, po studiach dziennych, ze znajomymi z it - wiedzą o wysokich zarobkach, wiedzą że programista może być zarówno lekkim dziwakiem jak i top szanowanym profesjonalistą

2. Osoby z małych miejscowości ze znajomymi z magazynów fabryk, drobnej przestępczości, policji - wierzą w stary mit, że wstyd jest zadawać się z programistą, żyją