Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 101
@pogop: ta, na pewno. Zwłaszcza, że kiedyś nauczyciel, żeby nauczać w podstawówce, nie musiał mieć wykształcenia wyższego, tylko być po liceum/technikum. U mnie na w podstawówce na 20 paru nauczycieli, tylko 3-4 miało w latach 90 wykształcenie wyższe. I widać było, że gdyby nie praca w szkole, to nie znaleźliby zatrudnienia w innym zawodzie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@LifeReboot: w podstawówce była przyroda, a nie biologia, to po pierwsze ;) po drugie - tak, uczyli mnie nauczyciele po liceum. Gdybyś miał choć trochę rigczu to byś się zainteresował, kiedy zaczęto wymagać wyższego wykształcenia od nauczycieli i dlaczego w latach 90 mogli bez problemu uczyć ludzie po liceum ;) z tego co pamiętam, w 2002 roku weszło jakieś rozporządzenie mówiące o tym, że nauczyciel musi mieć wyższe wykształcenie. Wtedy na
@reznerek uwierz mi że czasem może ktoś po LO lepiej by poprowadził ta lekcje niż te wielkie nauczycielki. A mam ich co piątek 6 w domu przy winie, jedna chyba tylko lubi ten zawód, reszta ma wywalone.
@pogop xD trochę glupi ten mem bo na platformie to może robić prosty człowiek. Kolega z gimnazjum robi po zawodówce znajomość języka angielskiego B1 i ma wypłatę 30k zł na miesiąc 3 tygodnie w pracy 3 tygodnie w domu też płatne stała umowa jest kucharzem