Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ale miałem fart. Wczoraj w godzinach wieczornych po prawie całym dniu szukania udało mi się trafić na dentystę który mi wyrwał dwie szóstki po lewej stronie które miałem już popsute że korzeń wystawał ale akurat wczorajszej nocy jeden zaczął dosyć solidnie boleć. Wiem że zwlekałem bo od dentysty się trzymam z daleka. Ale jakby się nie udało to ja nie wiem jakbym przeżył te święta a może i do nowego roku albo do 9 stycznia bo niektórzy dopiero wtedy wracają do przyjmowania pacjentów. Nawet na NFZ niezbyt szło coś załatwić a niby muszą ale gówniarz ma dopiero 19 lat to można go olać i traktować jak gówno. Patologia to jest, prywatne gabinety koszące sporą kasę a człowiek na głupie rwanie musi cały dzień się wpraszać gdzie za 10 minut się płaci 200 zł. A później zdziwienie że ludzie w Polsce mają czarne zęby, są szczerbaci i gryzą popsutymi korzeniami. Sam ostatnie 4 lata jedną stroną gryzłem a teraz jak się wygoi to i druga będzie wreszcie używalna.

#stomatologia #dentysta #zeby #zdrowie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a5f09fb1eaaf2df2365fba
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
A później zdziwienie że ludzie w Polsce mają czarne zęby, są szczerbaci i gryzą popsutymi korzeniami.


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie. To nie wina prywatnej stomatologii że ludzie mają popsute zęby, tylko i wyłącznie ich. Szczoteczka elektryczna która majątku nie kosztuje( najtansza poniżej 100zł a robi robotę) poprawne szczotkowanie, nitkowanie, plus kontrola przynajmniej raz w roku.

Nie rozumiem ja w wieku 19 lat można tak zaniedbać zęby żeby mieć już usunięte dwie szóstki ¯\_(ツ)_/¯