Wpis z mikrobloga

Spośród komentarzy we wtorek o 20:00 wybiorę kogoś, do kogo poleci karta


@mourise: i skąd mamy wiedzieć, że nie wybierzesz swojego multikonta... Robisz rozdajo to rób z legitnym losowaniem przez godną zaufania apkę.
  • Odpowiedz
@mourise: Nie wiem czemu ludzie się o tagi #!$%@?ą, bo nigdy nikt mi nie powiedział co konkretnie mu nie działa xD
Mi brakuje normalnie działających powiadomień oraz opcji "powiadamiaj gdy napisze autor wpisu" na mirko, która by wyeliminowała to durne "wołaj"
Howgh.
  • Odpowiedz
@mourise: poza paroma mirkami, brakuje mi starej apki owm, ktora poprostu powoadamiala o wiadomosci, nie wieszala sie i nje blokowala bo soe serwer przegrzal, przy szybkim sprawdzaniu tagu i wiadomosci jednocześnie

A na allegro tesknie za kategoria, konczace soe aukcje, :)
  • Odpowiedz
  • 0
@WrzeCiOna

@mourise: poza paroma mirkami, brakuje mi starej apki owm, ktora poprostu powoadamiala o wiadomosci


Możesz opisać dokładniej co masz na myśli? Bo każda aplikacja Wykopowa "po prostu powiadamia o wiadomości". nawet oficjalna.
  • Odpowiedz
  • 1
@enron

@mourise

Mi brakuje normalnie działających powiadomień oraz opcji "powiadamiaj gdy napisze autor wpisu" na mirko, która by wyeliminowała to durne "wołaj"


W grudniu Wykop zapowiedział, że będzie taka funkcja i że już nad nią pracują. :)
  • Odpowiedz
W grudniu Wykop zapowiedział, że będzie taka funkcja i że już nad nią pracują. :)


@WykopX: a przypadkiem nie ograniczyli tego do wielce łaskawego paseczka obok wypowiedzi OPa? Co żówno daje, zwłaszcza przy tym upośledzonym podziale na podstrony (właśnie, brakuje mi wywalenia tego debilizmu)
  • Odpowiedz