Wpis z mikrobloga

@Krupier: już o tym pisałem jakiś czas temu.
Przez lata zasłaniali się honorem, że nie chcą psuć złotówki kredytem, a kredyciarze to frajerzy, który dali się nabrać na tani kredyt.

A teraz nagle się okazuje, że sytuacja potoczyła się dokładnie tak, jak oczekiwali. Więc wychodzi, że te setki, jak nie tysiące postów napisanych w ostatnich latach to była zwykła zasłona dymna, żeby sobie zażartować z kredyciarzy ( ͡° ͜ʖ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krupier: Nie chce się przeglądać Twojego profilu, ale to chyba Ty jesteś tym kredyciarzem, który uparł się twardo przy zmiennym, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prosimy, opisz co czułeś, gdy usłyszaleś, że inni dostaną kredyty na 2%, które będą napędzały inflację i pośrednio również oprocentowanie Twojego kredytu.

@systemluster:

Pisałem już. Nic nie czułem, co miałem czuć? Dlaczego miałbym się tym w jakikolwiek sposób przejmować? ¯\_(ツ)_/¯

Fajnie,
@LifeReboot: no raczej nie o to tu chodzi, tylko o hipokryzję ( ͡° ͜ʖ ͡°) kredyciarze wzieli tanie kredyty (np ja) a ci co nie zdazyli maja bol dupy, wiec cisna po ludziach ktorzy kupili sobie mieszkanie na kredyt, okraszajac to wszystko retoryka o wynajmie, gospodarce i innych rzeczach, a ostatecznie gdy wejdzie program "2%" to sami poleca wziac taki kredyt ( ͡° ͜ʖ ͡
Przez lata zasłaniali się honorem, że nie chcą psuć złotówki kredytem, a kredyciarze to frajerzy, który dali się nabrać na tani kredyt.

A teraz nagle się okazuje, że sytuacja potoczyła się dokładnie tak, jak oczekiwali. Więc wychodzi, że te setki, jak nie tysiące postów napisanych w ostatnich latach to była zwykła zasłona dymna, żeby sobie zażartować z kredyciarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam wrażenie, że ostatnie wydarzenia -
@Krupier: Kredyciarz here. Trochę to wszystko zabawne, mam stałe, zalapalem się na wakacje kredytowe. Wziąłem w ostatniej chwili przed podwyżkami. Teraz nowi kredyciarze są tak pompowani, ze tez bym chciał kredyt z marzą 2% albo brak wkładu własnego. #!$%@? mnie, ale kupiłem 120m w cenie dzisiejszych 50, wiec nie będę płakał xd