Aktywne Wpisy

1-1-1-1 +50
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

damian-petrov +123
Chodzenie do pracy to jest rytuał ku chwale szatana tak naprawdę. Każdego dnia trzeba wstać o określonej godzinie, wypić wybraną miksturę z kofeiną lub bez, później jechać do jakiegoś budynku i siedzieć tam ileś godzin, bo jak tego nie zrobisz to coś złego się stanie. I to się zaczyna od szkoły tak naprawdę. W kółko to samo wewnątrz tego zaklętego kręgu. Nikt nikogo nie pyta czy masz na to ochotę. Rytuał musi





@AnonimoweMirkoWyznania: przyjmij spadek, twoja matka zawiodła jako rodzic, chociaż będziesz miała trochę kasy po niej, która ci się
Resztę olej.
Jak masz wątpliwości to załóż lokaty z przeznaczeniem "dla wnuków" - tym możesz zaczepki uciąć. Jak na dzieci się nie zdecydujesz to już kwestia Twojego wyboru co komu za kilkanaście lat zapiszesz. Jak będziesz miała (wbrew modzie zdrowej gromadki życzę!) to będą miały coś po babci dużo lepszego niż złe wspomnienia mamy.
Działaj szybko bo zlecą się
A pytam bo to tak samo realne jak 100 koła po matce alkohliczce
Jeśli nie miała to bierz.
Zwłaszcza gdy idą ciężkie czasy i ta kasa może Ci uratować tyłek.