Wpis z mikrobloga

@Karlayn3 poczytaj sobie o krystku, mogła mieć trochę informacji żeby się wygadać, podobno była dziewczyna która miała charakter co chciała powiedzieć to mówiła i wkurzała ją krzywda inny ludzi
@evo1nn: no tak, czytałam o nim, tylko musiałaby mieć naprawdę coś grubego, bo równie dobrze każda inna dziewczyna (a było ich trochę) mogłaby się wygadać a jakoś nie zabijali ich. Z drugiej strony jeszcze ta sprawa księdza też dziwna
@Karlayn3 mógłby to być też wypadek, mieli tylko ja przestraszyć a wyszło inaczej. Ciakowstka: Gdy Iwona zaginęła została wyznaczona nagroda od miasta i co ciekawe chyba 10k od tzw biznesmenów
@Karlayn3 No ze zabójcy mogli wpłacić to kwotę jako przykrywka no ale to moja opinia mogę się mylić Mnie ciekawi jedna wypowiedź Rutkowskiego kiedy z nim pomagał szukac Iwony, stwierdził że ten Paweł kontaktuję się z Policja tak jak by to byli jego znajomi jak by się znali kupę lat
@evo1nn: przykrywka? Czy ewentualnie chcieli wybadać/wywołać tą sumką czy jest jakiś świadek? I jakby się dowiedzieli, że jest (a wtyki w policji mają) to by go uciszyli. No dobra to już moje wodze fantazji xDDD

a to już dawno było, że on ma tam znajomków. Ciężko uwierzyć, że to tylko partactwo policji w tej sprawie. Nie zdziwię się jak będzie podobnie jak w przypadku Iwony Cygan, że są tam niebiescy umoczeni