Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jest tu ktoś, kto nie chciał mieć dzieci, ale mu się odmieniło po 30 bądź 35 roku życia? Jeśli tak, to co spowodowało tę zmianę?

#dzieci #rodzicielstwo #rodzice #rodzina #antynatalizm #childfree #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639efb21ba11279a731ab589
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 42
Niepelnosprawnarozowypasek: @choochoomotherfucker: @Zabojcza_Rozowa: Przyczyńcie się do społeczeństwa! Mało dzieci się rodzi, znajdźcie sobie chłopa urodźcie obie tak z 15 a z programu 500+ czyli po tylu #bombelek dostaniecie od rządu 7,5 tys zł z chłopem się podzielicie na pół i będzie 3750 zl na łepka ( ͡° ͜ʖ ͡°) a dobrze zrobicie dla #narod bo będzie 30 nowych #obywatel ( ͡° ͜ʖ ͡
xXxX: > skąd wiesz czego się po mnie spodziewała moja matka i co osiągnąłem? Czy to to samo źródło na podstawie którego twierdzisz że jesteś w top 2% matek polskich? Bordo oznacza że mam dużo czasu na wykop w życiu, twoje anonimowe posty oznaczają że wstydzisz się napisać pod swoim nickiem żeby czasem ktoś cie nie zweryfikował

@suqmadiq2ama: nawet czytać nie umiesz, to dopiero porażka rodzicielska, wskaż miedzie gdzie napisałam
xXx : > O tu, na jakiej podstawie to stwierdziłaś?

@suqmadiq2ama: naucz się czytać, serio, nie wstydź ci ze jesteś taki stary a masz takie braki w logice i prostawywcyh umiejętnościach?
98% społeczeństwa wg zarabia mniej niż ja w tym kraju, poradziło sobie gorzej niż ja, jest to dostępne publicznie, publikuje to np. GUS, w wieku 22 lat miałam już więcej niż przeciętny człowiek w tym kraju kiedykolwiek zobaczy, nic nie