Wpis z mikrobloga

@Aten7385: na przykladzie mnie, co roku od 1klasy do 3 liceum swiadectwa z czerwonym paskiem. W liceum srednia ok.4.0 w dobrym liceum, podszedlem na studia, ale przerwalem, bo nie odnajdowalem sie w innym miescie samemu, nikogo nie mialem, zerowy kontakt z osobami z uczelni. Roztylem sie, odpuszczalem lekcje, bo juz nie moglem wytrzymac z nimi. Teraz mam tylko liceum i 30lat na karku w gowno pracy. Nie powiesz, ze nie przykladalem
@100-TVarzyGrzybiarzy: Za 4.0 nie ma pasków. Dokładnie o tym tutaj mówią ( ͡° ͜ʖ ͡°) pretensje do całego świata, bo nie potrafi się dostosować. Opuszczałeś lekcje i, uwaga, roztyłeś się, bo nie mogłeś wytrzymać kilku godzin z obcymi ludźmi w sali wykładowej xDDD
Pozdrawiam!
będąc na studiach nie miałeś w głowie, ze bez nich może być jeszcze gorzej niż wtedy?


@Eliasz5000: Jak człowiek znajduje się w dołku psychicznym, to nie myśli, ani tym bardziej nie działa racjonalnie. Przeskok między liceum i studiami to dla wielu osób jest szok i nie mam tutaj na myśli poziomu nauczania. Zazwyczaj wina leży w wychowaniu. Chociaż ostatecznie jako dorośli odpowiadamy za siebie, ale też wielu współczesnych rodziców nie potrafi