Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nieszkodnik

@1001001 Ja absolutnie nie mam pretensji do tej kobiety. Problem jest w tym, że mandat zupełnie nie jest adekwatny do zdarzenia. Dostałem kilka miesięcy temu 4pkt z fotoradaru to wystarczy, że znowu będzie podobna sytuacja za jakiś czas i za przecierke odbiorą mi prawko xD

@Atalluss: to może warto przestać #!$%@?ć? :)
Wiesz ile #!$%@? ma potem właściciel aby naprawić twoją szkodę? tego mu nigdy nie oddasz a to tylko przez twoją głupotę


@-PPP-: zachowujesz sie jakby samochod to byla NAJ-#!$%@?-WAZNIEJSZA rzecz na swiecie albo jestes takim biedakiem, ze musiales chyba pracowac przez 10 lat w niemieckim burdelu zeby sie dorobic jakiegos VW. Odstawiasz auto do ASO, bierzesz auto zastepcze i wywalone, a ty robisz z tego sceny jakby kijem baseballowym zabrali ci
Tu oczywiście przesadzam ale znając polskie realia rozumiem wezwanie policji nawet do małej rysy.


@1001001: Taaa polskie realia, ja chyba jakiegoś farta mam, na z 8 stłuczek tylko raz była policja, ale to nie my ją wzywaliśmy tylko ktoś ze świadków, przyjechali, mówimy, że nie chcemy, a oni na to, że ktoś wezwał i muszą zająć się sprawą.
Zawsze likwidacja szkody bez najmniejszego problemu tj. kolizja> oświadczenie> zgłoszenie szkody> potwierdzenie okoliczności
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atalluss: wtf 10 pktow? dzisiaj oglądałem drogówke, gdzie był wypadek i samochód dachował to babka co spowodowała dostała 6 pktow xdd chyba taryfikator coś się zmienił ( ͡° ͜ʖ ͡°)