Wpis z mikrobloga

179 641,59 - 10,18 = 179 631,41

Dzisiaj to sobie pospałem po królewsku ( ͡ ͜ʖ ͡)
No ale jak człowiek do drugiej nie idzie spać, to co się dziwić że budzi go o 6:30 takie małe wołające "AMA AMA!" xD

Pozbierałem się spokojnie, żona przejęła małego a ja sobie potruchtałem spacerkowo na rekonesans po okolicy, żeby nacieszyć się prószącym śniegiem i zimową atmosferą. Po drodze pomogłem jednej pni wyjechać z zasypanego miejsca parkingowego - dobry uczynek zaliczony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na koniec jeszcze kupione bułeczki i mleko do śniadania - można zaczynać spokojnie nowy dzień! ( ͡ ͡ )

Udanej soboty!

#sztafeta #enronczlapie #biegajzwykopem #bieganie #ruszkrakow
enron - 179 641,59 - 10,18 = 179 631,41

Dzisiaj to sobie pospałem po królewsku (⌐ ͡■...

źródło: comment_1671263739ABIZCWRhuh1uhoN9IVIoHB.jpg

Pobierz
  • 7
  • 0
@enron: nie za zimno sie ubrales? ze spodenki i koszulka? pewnie pod spodem cos ale czemu nie na dlugie rekawy i na nogi?


@AndrewSzusty: no bez przesady, to tylko -4°C były, długie ciuchy to tak w okolicach -10 zakładam. W tym sezonie dopiero raz biegałem na długo przy -14, ale w sumie to się trochę przegrzewałem ¯_(ツ)_/¯
@enron masz bardzo blisko domu sklep czy musisz trochę potruchtać do domu z bułeczkami i mlekiem? Pytam bo tak truchtać z obciążeniem w rękach to nie zbyt wygodnie
  • 1
@enron masz bardzo blisko domu sklep czy musisz trochę potruchtać do domu z bułeczkami i mlekiem? Pytam bo tak truchtać z obciążeniem w rękach to nie zbyt wygodnie


@itolek100: niby blisko, ale logistycznie mi wypadła piekarnia tuż po pierwszym kilometrze a potem jeszcze dwa mleka na kilometr przed domem. Jestem przyzwyczajony, zresztą przy takim truchciku to kilka bułek w niczym nie przeszkadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)