Wpis z mikrobloga

Jak słyszę to tłumaczenie pisowca w TV, że komendant mógł pomyśleć, że to stylizowana flaszka wódki zamiast granatnika, to myślę, czy ludzie mogą być aż tak głupi, żeby to kupić? (bo że ludzie mogą być głupi to wiem)

Przecież taka flaszka stylizowana na "karabin" czy "granat" od razu się rzuca w oczy, jest szklana, widać, że zrobiona na #!$%@?, a tu typ dostaje do ręki ciężką broń, pewnie z jakimiś oznaczeniami i co najważniejsze - ZABEZPIECZENIEM. To nie jest tak, że wciskasz guzik i jeb, na bank jest tam kilka stopni zabezpieczenia. Przecież latały filmy ukraińców po youtubie jak odpala się takiego javelina czy igłę i najpierw się uruchamia zasilanie, potem otwiera jakąś klapkę, przytrzymuje jakiś guzik i coś tam jeszcze. Kilka etapów przed wystrzeleniem. I oni chcą powiedzieć, że najwyższy człowiek w policji, nie był w stanie odróżnić granatnika od krupnika? #!$%@? kręgosłup złamany w 300 miejscach od takiego fikoła.

#policja #bekazpisu
  • 74
  • Odpowiedz
@zeta_: Jeśli nie masz kręgosłupa to niczego nie złamiesz po zrobieniu fikołka... Więc PiS jest w swoim żywiole i może mówić co chce.
Zwłaszcza że propaganda powiela ich brednie a tępy lud nie myśli samodzielnie i uwierzy.
  • Odpowiedz
Jak słyszę to tłumaczenie pisowca w TV, że komendant mógł pomyśleć, że to stylizowana flaszka wódki zamiast granatnika, to myślę, czy ludzie mogą być aż tak głupi, żeby to kupić?


@zeta_: Od razu Ci odpowiem - tak ludzie, tzn. wyborcy #pis są tak głupi. Dosłownie. Oczywiście nie wszyscy, ale większość, twardy elektorat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tam jest zero wiedzy i refleksji, o broni nie mają pojęcia,
  • Odpowiedz
@zeta_: te #!$%@? nigdy się nie przyznają do niczego, choćby #!$%@? kaczyński przeszedł na czerwonym świetle i by to trafiło do mediów to by zaraz było że cierpi na rzadką odmianę daltonizmu, a bestialski kierowca prawie go rozjechał (może to zamach???)
  • Odpowiedz
@zeta_:tu jest generalnie wytlumaczone, procz tego ze musisz rozlozyć zeby dostać sie do spustu to musisz z SAFE na FIRE przerzucic i dopiero wtedy pociągnać cyngiel
Zerp - @zeta_:tu jest generalnie wytlumaczone, procz tego ze musisz rozlozyć zeby dos...
  • Odpowiedz
@rybsonk: Na głównej jest film, jak w polsacie u Gozdyry jeden tak tłumaczy, że są butelki stylizowane jak gaśnica czy granat i nie wiadomo czy w tym przypadku nie myśleli, że to wóda.
  • Odpowiedz
  • 23
@DeeJayDino Oni nie muszą mieć swoich wyborców za debili - jeśli ktoś po tych 7 latach jeszcze ich popiera to po prostu jest debilem xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@zeta_: ja słuchając tego zastanawiałem się...
rozumiem, że można kupić flaszkę wódki, która wygląda jak gaśnica.
ale jeśli ten granatnik wyglądał jak flaszka wódki, a komendant postanowił go otworzyć w godzinach pracy, to też nie wygląda za dobrze
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@zeta_ na nie wiem z jakiego strzelał pan komendant ( ͡º ͜ʖ͡º), ale ja na początku "kariery" wojskowej byłem celowniczym RPG 7. Taki celowniczy ma pomocnika, który uzbraja głowicę i wkłada ją w wyrzutnie, a ja kciukiem ciągnę za taki #!$%@? i naciskam spust i bum. Jestem ciekaw co tak naprawdę się tam #!$%@?ło xD moim zdaniem gościu powinien iść ze szpitala bezpośrednio do paki, bo za
  • Odpowiedz