Wpis z mikrobloga

Jak słyszę to tłumaczenie pisowca w TV, że komendant mógł pomyśleć, że to stylizowana flaszka wódki zamiast granatnika, to myślę, czy ludzie mogą być aż tak głupi, żeby to kupić? (bo że ludzie mogą być głupi to wiem)

Przecież taka flaszka stylizowana na "karabin" czy "granat" od razu się rzuca w oczy, jest szklana, widać, że zrobiona na #!$%@?, a tu typ dostaje do ręki ciężką broń, pewnie z jakimiś oznaczeniami i co najważniejsze - ZABEZPIECZENIEM. To nie jest tak, że wciskasz guzik i jeb, na bank jest tam kilka stopni zabezpieczenia. Przecież latały filmy ukraińców po youtubie jak odpala się takiego javelina czy igłę i najpierw się uruchamia zasilanie, potem otwiera jakąś klapkę, przytrzymuje jakiś guzik i coś tam jeszcze. Kilka etapów przed wystrzeleniem. I oni chcą powiedzieć, że najwyższy człowiek w policji, nie był w stanie odróżnić granatnika od krupnika? #!$%@? kręgosłup złamany w 300 miejscach od takiego fikoła.

#policja #bekazpisu
  • 74
@PotwornyKogut: Swoją drogą co to za jakaś nowa twarz wystawiona do walki z opozycją? Kolejny sepleniący faflun o aparycji ministranta?
Oni już nie plują Polakom do ryja, oni do tego ryja srają, rzygają i gaszą w nim pety. Głosowanie na PiS to ostra perwera.
czy ludzie mogą być aż tak głupi, żeby to kupić?


@zeta_: Może nie tyle kupić, co śmiać się, że hehe stylizowane na flaszkę ale jaja. I zapomnieć. A na mirko co było? Mnóstwo ludzi pomagało wizerunkowo Dudzie, bo był śmieszny.
To nie jest tak, że wciskasz guzik i jeb, na bank jest tam kilka stopni zabezpieczenia.


@zeta_: zwróciłeś uwagę na bardzo ważną kwestię, o której nawet nie pomyślałem - zabezpieczenia. Takiej broni na bank nie da się odpalić przez przypadek. A pewnie nawet nie da się jej odpalić celowo, jeśli nie masz pojęcia jak i jakie są na niej zabezpieczenia. Co oznacza, że komendant doskonale wiedział co to jest i jak
te #!$%@? nigdy się nie przyznają do niczego


@sruba_m3: nie mogą - taka jest naczelna zasada działalności zorganizowanych grup przestępczych (jeśli cię złapią za rękę itd.). Każde przyznanie się do czegoś to luka bezpieczeństwa i potencjał do tego, że wyjdzie coś grubszego.
@zeta_ Póki co nawet nie wiadomo jaka to była dokładnie broń, więc może poczekajmy do oficjalnych wyjaśnień, bo coraz więcej plotek się tworzy.