Wpis z mikrobloga

Faceci: im kobieta miała więcej partnerów seksualnych, tym bardziej jej "wartość" się obniża, zużyta, do wyrzucenia
Czyli że faceci widzą siebie jako bezwartościowych? W sumie logiczne.
Im więcej masz złota, tym więcej jest warte, więc masz więcej majątku. Dlaczego w przypadku kobiet które były z większa ilością facetów tak nie jest?
Faceci: kobieta po 30stce do wyrzucenia, nikt takiej nie chce.
Czyli jak twoja żona skończy 30 lat, to ma być wdzięczna, że w ogóle z nią jesteś? Kto chce takiego męża? Może jeszcze facet ma przez to wymówkę do zdrady? Jeśli wiedziałabym, że mój przyszły mąż tak myśli, to zdradzić go to by była czysta poezja. #rozowepaski
  • 69
@localwitch: Jak pisałam, musisz sie szanować ( ͡º ͜ʖ͡º) Wyznaczyć pewne minimalne standardy i się nie poddawać.
Może to Tobie pomoże:

- Żeby się zgodził jeść to co codziennie mu ugotujesz
- Żeby lubił loda, przed snem i po obudzeniu
- Żeby sie nie obrażał jeśli nie będziesz chciała aby szedł z kumplami na miasto i wrócił jutro
- Żebyś dała mu przestrzeń i tolerowała pisanie
Faceci: im kobieta miała więcej partnerów seksualnych, tym bardziej jej "wartość" się obniża, zużyta, do wyrzucenia


tak

Czyli że faceci widzą siebie jako bezwartościowych?


nie

@localwitch: możesz z tym walczyć ale przebiegu i jego spostrzegania nie zmienisz. Ale jeśli jesteś tak bardzo pewna swego to każdemu następnemu partnerowi mów wprost ile tego było. Tylko czy będziesz szanowała gościa który nie szanuje sam siebie i który po usłyszeniu 2-3 cyfrowej liczby powie,
Faceci: im kobieta miała więcej partnerów seksualnych, tym bardziej jej "wartość" się obniża, zużyta, do wyrzucenia Czyli że faceci widzą siebie jako bezwartościowych? W sumie logiczne.


@localwitch: kiedyś muszę w końcu opisać ten temat o co w tym chodzi. Przynajmniej z mojej perspektywy, bo zawsze przywiązywałem do tego sporą uwagę i uważam, że słusznie. Może później zrobię wpis to cię zawołam.
Póki co na szybko zadam ci pytanie, czy twoim zdaniem
@localwitch: Kobiecie jest milion razy łatwiej zaruchać niż facetowi. Zatem facet który przerucha dużą ilość = coś osiągnął, wygrał w rywalizacji z innymi facetami wielokrotnie. Kobieta natomiast, nawet jakaś paszteciara wystarczy, że wystawi dupę i ktoś ją wyrucha choćby żul. Nie jest to żadne osiągnięcie. BTW naukowcy udowodnili, że każdy wytrysk samca w cipie kobiety, zostawia trwale ślady DNA tegoż samca w krwioobiegu kobiety. Obrzydliwe jesteście ( ͡º ͜ʖ
@localwitch: widzę dupa cię boli bo pewnie sama jesteś z dużym przebiegiem

tak już działa świat, kobieta jest zainteresowana przyszłością faceta, a facet jest zainteresowany przeszłością kobiety

nikt cię nie będzie chciał na żonę jak będziesz po 10 przygodach z kolegami z akademika, wartościowa kobieta to taka którą każdy chce, ale nikt nie może mieć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@localwitch: w sumie nawet dobre przykłady podałaś w związku z tym odpowiem:
- każdy chciałby posiadać dużo majątku, a posiadanie dużo majątku jest trudne, więc jest to coś co jest cenione przez większość ludzi
- każdy mężczyzna chciałby posiadać dużo partnerek, ale posiadanie wielu partnerek przez mężczyzn jest bardzo trudne dlatego jest to cecha ceniona
- posiadanie wielu partnerów seksualnych przez kobiety nie wymaga żadnego wysiłku i jest to łatwe i