Wpis z mikrobloga

Faceci: im kobieta miała więcej partnerów seksualnych, tym bardziej jej "wartość" się obniża, zużyta, do wyrzucenia
Czyli że faceci widzą siebie jako bezwartościowych? W sumie logiczne.
Im więcej masz złota, tym więcej jest warte, więc masz więcej majątku. Dlaczego w przypadku kobiet które były z większa ilością facetów tak nie jest?
Faceci: kobieta po 30stce do wyrzucenia, nikt takiej nie chce.
Czyli jak twoja żona skończy 30 lat, to ma być wdzięczna, że w ogóle z nią jesteś? Kto chce takiego męża? Może jeszcze facet ma przez to wymówkę do zdrady? Jeśli wiedziałabym, że mój przyszły mąż tak myśli, to zdradzić go to by była czysta poezja. #rozowepaski
  • 69
  • Odpowiedz
@localwitch: Oni bedą mówić że od pupczenia kobietom robi się wiadro, prawda jest taka że boją się wielu rzeczy związanych z taką osobą, wszystkie sa związane z seksualnością, męską dumą, kompleksami, fiksacjami Freuda.

- Jak miała wiecej partnerów to zna dobry seks, ja jej pewnie nie wystarczę, nie umiem itp.
- Mam za małego
- Jak miała więcej partnerów to mnie zostawi dla innego
- Na pewno w końcu zdradzi bo
  • Odpowiedz
  • 7
@arinkao W ogóle nie rozumiem co #!$%@? tym facetom. Jak byłam młodsza to se myślałam, to pewnie z dziewczynami coś jest nie tak, ze mna, czy coś. A oni #!$%@? nie wiem co mają zamiast mózgu. #!$%@?ą takie filozofie że sie w głowie nie mieści. A potem sie dziwią że żadna ich nie chce. Prawda jest taka że kiedyś faceci musieli mieć tylko kase, bo kobiety były od nich zależne, nie musieli
  • Odpowiedz
@localwitch: Nie mam dobrych wiadomości.
Nie przepadają także za mądrymi babami (na pewno nie mądrzejszymi od siebie), boją się ich i mówią że są przemądrzałe, robią z nich wiedźmy.
Nie lubią zbyt pewnych siebie, wtedy oni maleją tak jakby spuścić z nich powietrze. Jak będziesz zbyt żywotna albo rozochocona to się przestraszą nie na żarty, nikt normalny do takiej laski nie startuje.

Szukają słodkich idiotek szarych cichociemnych i nudnych doop które
  • Odpowiedz
  • 5
@arinkao No dokładnie. Gadają że baby chcą +180cm chłopa, a prawda jest taka że sami maja mega wysokie standardy co do bab xD A nawet jeśli nie mają, to po prostu nie są zdolni do takiego zaangażowania do związku. Najlepiej to by chcieli poruchać i tyle, ale jak niektóre loszki sie na to zgadzają to nagle są #!$%@?. W skrócie to: wszystko co piszą, ich przekonania, teorie itp. to po prostu projekcja
  • Odpowiedz
@localwitch: jak się jest tym jedynym i laska unikała sytuacji, czy okazji przed poznaniem odpowiedniej osoby, czyli ciebie, to jest to naprawde fajne uczucie. Mysle ze tez vice versa.

Ja nie lubie jak kobiety uprawiaja niezobowiozujacy seks bo uwazam to za nieodpowiedzialne. Zawsze sa szanse na przypadkową ciąże itp. Nie wie na kogo sie trafi itd. Oczywiscie działa to teź w drugą stronę, ale wydaje mi się, że faceci mają większą
  • Odpowiedz
o po prostu projekcja ich na nas. Każde ich zachowanie przelewają na kobiety.


@localwitch: Jeśli ktoś tak robi to jest niedojrzały i zaburzony.
Oczywiście że mają standardy, kto nie twierdzi że nie. Znam mnóstwo samotnych ludzi +35 którzy mają wysokie standardy i pogodzili się z tym że już nigdy nikogo nie znajdą.
Bo jak osoba jest super i fajna to ma za mało kasy, nie ma mieszkania i nie pływa na
  • Odpowiedz
  • 6
@arinkao Ja akurat jestem bardzo wyrozumiała, a i tak jestem traktowana jak gówno. Więc już mi nie zależy. Jeśli miałabym być sama do końca życia to wcale nie byłoby mi przykro. Niech sie każdy męczy sam ze sobą lub z innymi. Ja sama ze sobą i albo sama sobie ułożę życie albo moje życie to będzie porażka. Przynajmniej nie będe musiala się z nikim użerać.
  • Odpowiedz
@localwitch: Teraz tak mówisz ale w gruncie rzeczy nikt nie chce być sam. Wymagania też należy mieć, to ważne.
A nie że jedziesz z wyrozumiałością, tolerancją i dostajesz gówienko w papierku, jakiegoś pajaca a potem to gówienko sra na Ciebie.
Szanuj się. Miej wymagania ale nie skreślaj każdego. Fajnie jakby faceci też te zasady starali się zrozumieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@arinkao Mówię ci serio. Już za bardzo szczerze mówiąc cierpię fizycznie, więc i tak pewnie dużo życia mi nie zostało. A ludzie mnie tak #!$%@?ą (w większości mężczyźni) że ich brak raczej nie wywoła we mnie smutku wiedząc jacy są. Przyjaźni może i może brakować. Ale mam przyjaciela na razie, więc ok. Jedna osoba do towarzystwa mi wystarczy, nie mam dużych potrzeb.
  • Odpowiedz
  • 8
@luxkms78 Temperówka która struga wiele ołówków jest dobrą temperówką, a temperówka która nie struga dużo ołówków jest #!$%@?ą temperówką. Mam nadzieję że pomogłam
  • Odpowiedz
@luxkms78 Temperówka która struga wiele ołówków jest dobrą temperówką, a temperówka która nie struga dużo ołówków jest #!$%@?ą temperówką. Mam nadzieję że pomogłam


@localwitch: a jak się to ma do ołówka?
  • Odpowiedz