Wpis z mikrobloga

Faceci: im kobieta miała więcej partnerów seksualnych, tym bardziej jej "wartość" się obniża, zużyta, do wyrzucenia
Czyli że faceci widzą siebie jako bezwartościowych? W sumie logiczne.
Im więcej masz złota, tym więcej jest warte, więc masz więcej majątku. Dlaczego w przypadku kobiet które były z większa ilością facetów tak nie jest?
Faceci: kobieta po 30stce do wyrzucenia, nikt takiej nie chce.
Czyli jak twoja żona skończy 30 lat, to ma być wdzięczna, że w ogóle z nią jesteś? Kto chce takiego męża? Może jeszcze facet ma przez to wymówkę do zdrady? Jeśli wiedziałabym, że mój przyszły mąż tak myśli, to zdradzić go to by była czysta poezja. #rozowepaski
  • 69
Czyli jak twoja żona skończy 30 lat, to ma być wdzięczna, że w ogóle z nią jesteś? Kto chce takiego męża? Może jeszcze facet ma przez to wymówkę do zdrady


@localwitch: Kurde, coś w tym jest ale to natura chyba. Samotne laski mają często jakieś syndromy i potrzebę opieki nad kimś/czymś. Dziczeją przez to, stają się nieznośne i nie da się z nimi wytrzymać jeśli nie jest się ich obiektem zainteresowania.
@localwitch: Badania na tysiącach osób pokazują, że masz dużo większe szanse na bycie szczęśliwą w związku jeśli wcześniej nie miałaś wielu partnerów seksualnych, chyba głównie o to chodzi

https://ifstudies.org/blog/does-sexual-history-affect-marital-happiness

@Orzeech: To samo tyczy się facetów.


@localwitch: Jakby się tyczyło to na wykopie nie byłoby tylu inceli którzy byliby rozchwytywani przez dziewczyny przez ich zerowy przebieg. Zresztą mam znajomych którzy za czasów szkolnych najwięcej gadali o r00chaniu, oglądali na szkolnych
@localwitch: ja mam przebieg 0, szukam dziewczyny z też najlepiej przebiegiem 0 ewentualnie jakimś niskim.
Niestety problemem jest to że każda dziewczyna którą spotykam już jakieś doświadczenie ma i mówi wprost "nie będę inwestowała w chłopa bez doświadczenia bo mi się to nie opłaca". I klops.
kobieta po 30stce do wyrzucenia, nikt takiej nie chce.


@localwitch: > - Żeby się zgodził jeść to co codziennie mu ugotujesz

- Żeby lubił loda, przed snem i po obudzeniu

- Żeby sie nie obrażał jeśli nie będziesz chciała aby szedł z kumplami na miasto i wrócił jutro

- Żebyś dała mu przestrzeń i tolerowała pisanie z koleżankami

- Żebyś nie była wstydliwa wieczorem i tańczyła od niechcenia machając cyckami na