Wpis z mikrobloga

  • 8
@onepnch: mam, ale to klima przenośna, strasznie niewygodna w użytkowaniu i niezbyt wydajna, w domyśle chodzi o normalną klimę split, a nie to g---o, którego musiałem się uczyć 3 miesiące jak używać żeby w miarę dobrze się sprawdzało xD
  • Odpowiedz
  • 4
@vieniasn: tak, ma bardzo dużo minusów i jest mało wydajna, w takie naprawdę upalne dni po prostu da ulgę, ale nie da się schłodzić mieszkania do komfortowej temperatury, no i nie wspominając już o kosztach bo jedyne ustawienie jakie ma sens w moim mieszkaniu to praca na pełnej k----e 24/7
  • Odpowiedz
  • 5
@vieniasn: taka klima jest przede wszystkim zajebiście głośna, ja przez prawie 24/7 albo słucham muzyki, albo mam słuchawki z dobrym ANC, albo po prostu stopery w uszach, w nocy jak jest odpalona to wystawiam ją na balkon bo same stopery to za mało żeby nie słyszeć buczenia, musisz mieć też na uwadze, że to nie będzie tak, że odpalisz sobie klimę na godzinę, powietrze się schłodzi i możesz wyłączyć, musi
  • Odpowiedz
@Soothsayer

@onepnch: mam, ale to klima przenośna, strasznie niewygodna w użytkowaniu i niezbyt wydajna, w domyśle chodzi o normalną klimę split, a nie to g---o, którego musiałem się uczyć 3 miesiące jak używać żeby w miarę dobrze się sprawdzało xD


A do tego k------o głośna XD
  • Odpowiedz
ta przenośna to aż taki sracz?


@vieniasn: @Soothsayer przenośna jest c-----a jak używasz jej zgodnie z instrukcją, jak nie masz dwóch lewych rąk i masz balkon to w 30 minut z taśmą klejącą i kartonem i rurą przerobisz na dwururową o wydajności zbliżonej do splita,
ja swoją wywaliłem na balkon i tylko mi wwiewa zimne powietrze do środka, nie bawiłem się w dwie rury, może kiedyś jak mi się
  • Odpowiedz