Wpis z mikrobloga

Powie mi ktoś jak to kur.. jest z tym dawkowaniem grzybów? Jadłem je parę razy, tak normalnie, na świeżo i wyglądało to tak:
- 3 szt - za słaba faza
- 4 szt - git faza
- 5 szt - zrzygałem się, ale to chyba nie przez samą fazę, tylko przez wpływ grzybów na kichy, za to faza była mocarna
A jak sobie czytam na hyperreal to tam ludzie piszą, że na pierwszy raz np. 30 sztuk zapodali, no to przecież ja bym albo zdechł, albo obudził się w psychiatryku. Nie wiem, jakiś wrażliwy na te składniki jestem, czy na tych forach takie kozaki są?
Pytam z tego względu, że pierwszy raz będę robił herbatkę na grzybach i nie wiem czy mam patrzeć po sobie, czy po dawkach opisanych na necie. Z mojego doświadczenia to mi 5 grzybków wystarczy, a dla innych widzę że byłaby to mikrodawka...
#psylocybina
#narkotykizawszespoko
  • 23
@lukiboss: propo testowania wagi monetami to może być z tym różnie, właśnie sprawdziłem 6 różnych 50gr i każda miała inną wage. 2 sztuki z 2014 jedynie trzymały 3.94g. Tak więc albo ciężarek z certyfikatem albo liczysz się z tym że może być niewielki rozstrzał. Pracowałem kiedyś z certyfikowanymi wagami labolatoryjnymi i tak naprawdę od 2 miejsc po przecinku warto też nakrywać wage bo głupi przeciąg może zakłamać pomiar.