Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przed chwilą miałam rozmowę z chłopakiem o przeprowadzce do niego. Jesteśmy ze sobą już ponad rok i wydawało mi się, że traktujemy siebie poważnie. On pozwolił mi się wprowadzić do niego, ale bez moich kotów i psa. Zajebisty deal, mam 2 koty od 4 lat, psa od 7 lat i nagle mam oddać moje kochane zwierzaki do schroniska?
Gdy mu o tym powiedziałam to on się zdenerwował i powiedział, że on nie wyobraża sobie życia w mieszkaniu z tyloma zwierzakami. Tylko dlaczego dopiero teraz o tym mówi gdy dobrze wie, że dla mnie moje zwierzaki są wszystkim? Skoro mu to nie pasowało to mógł mi wcześniej o tym powiedzieć, a nie że teraz oczekuje że albo będziemy mieszkać osobno albo ja w jego mieszkaniu, ale musiałabym się pozbyć zwierzaków :(

#zwiazki #zwierzeta #psy #koty

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63989ad77a12ddf164843e64
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 253
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Po pierwsze, chata chłopa to i jego zasady. Albo to szanujesz i się dostosujesz, albo wypad z życia. Proste. Żaden szantaż, uczuciowy czy próby postawienia chłopa przed wyborem, że albo ja i moje stado albo koniec z nami nie zadziała a pokazuje jak bardzo niedojrzałą i pustą wewnętrznie osobą jesteś.

Po drugie, jak chłop nie akceptuje twoich sierściuchów i pchlarza to robisz wypad od chłopa, bo nie porzuca się zwierząt,
  • Odpowiedz
@AdamMechanik tylko że jak już się z kimś wiążesz to wspólne zamieszkanie jest naturalnym krokiem w kierunku rozwoju znajomosci.

Jak nie chcesz mieć pchlarza to informujesz o tym lochę na początku znajomosci i #!$%@? ze zwiazku jak to jest rzecz nie do przeskoczenia. Proste i łatwe rozwiązanie które pozwala unikalnych szantazu emocjonalnego jak drugą strona już się zaangażuje.
  • Odpowiedz
@AdamMechanik prawdopodobieństwo że nie zobaczysz u samotnej baby z psem i dwoma kotami ubrania #!$%@? sierścią albo że na samym starcie sama Ci nie powie o tym co jej cudowny puszek wczoraj zrobiil jest równie wysokie jak powrót Roberta Kubicy do f1.
  • Odpowiedz
@look997:

Pani zawzięcie reklamująca aborcję to mówi. xD

Pokaż mi w moim profilu jakikolwiek wpis, gdzie reklamuję aborcję, albo do niej zachęcam. Powodzenia.
Jedyne co pisałam, to co najwyżej w komentarzach że jestem za aborcją do 12 tc. I co w związku z tym? W ogóle jaki trzeba mieć sprany prolajferski łeb żeby w wątku o zwierzętach wpieprzać aborcję xD
  • Odpowiedz
Gość stosuje szantaż emocjonalny, a incele robią podwójne salta w powietrzu, żeby go bronić, tylko dlatego, że OPka jest kobietą. Standard. Założe się, że jakby historia była w drugą stronę, to wtedy byłby najazd na nią, jak może nie szanować jego zwierząt.
  • Odpowiedz
@AdamMechanik no ale co w tym odkrywczego?
Przecież od samego początku była o tym mowa w moich wpisach. Nie chcesz mieć pchlarza to go nie miej. Nie ma przymusu lubienia psów czy kotów. Ich sierść może Ci przeszkadzać tak samo jak poranne spacery z psem. Nikomu nic do tego. Natomiast w takim wypadku szukasz se lochy która nie ma lekkiego #!$%@? na punkcie zwierząt (bo tak traktuje 2 koty i psa) a
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Pamiętaj, że prawdopodobnie i tak z nim nie będziesz za 2 lata. Ludzie bardzo wyolbrzymiają problemy związane ze zwierzętami, osobiście nie zrobiłbym ci najmniejszych wyrzutów. Związek to też umiejętność dokonywania ustępstw.
  • Odpowiedz
@AdamMechanik dokładnie tak.

Tak dla jasności, sytuacja byłaby identyczna jakby nagle po roku związku gdzie mówisz że nie cierpisz psów i nie wyobrazasz sobie zycia z nimi baba nagle przyszła I powiedziała że ona wzięła fafika że schroniska i jak nie zaakceptujesz psa to ona odchodzi. W takim wypadku ewakuowacja ze zwiazku byłaby najlepsza opcja
  • Odpowiedz
  • 2
1. Chłop ma mieszkanie
2. Chłop proponuje babie wprowadzenie się, ale bez zwierząt
Łeeeee zimny drań psychopata zostaw go nie zasługuje na waszą miłość chłop się znęca nad tobą fizycznie!11!1!1!1;111;1;1;1;1;11;;11;!!!
  • Odpowiedz
  • 1
Sam mam babę która ma zwierzaka i jak widzę, jak ona o niego "dba", "pilnuje" i "sprząta" to nie wyobrażam sobie życia z nią i zwierzakiem pod jednym dachem
  • Odpowiedz