Wpis z mikrobloga

@Roquefort: Pamiętam jak za dzieciaka przychodziłam do wujka, który miał monitor z dużą dupą i pykaliśmy sobie partyjki w tej grze. W tym roku wujek odebrał sobie życie przez sznur. Dzięki za przypomnienie tej miłej chwili z nim.
@rocamoya: tak, gra niedawno dostała patch 3.8 i ma odblokowane klatki, można robić większe drużyny i jeszcze parę innych rzeczy.

Jest teraz promka na steamie i kosztuje 8,09 zł. Graliśmy z kumplami i bawiliśmy się świetnie.
wirogez - @rocamoya: tak, gra niedawno dostała patch 3.8 i ma odblokowane klatki, moż...
@Roquefort: Graliśmy często w tę część na studiach paręnaście lat temu. Dorobiłem nawet taki mini obrotowy stoliczek na laptopa, żeby nie trzeba było go przestawiać co ruch, tylko się obracało. Kiedyś na wykładzie z baz danych graliśmy z kolegą i święty granat tak pierdyknął, że połowę wormsów wywaliło ze planszę chyba z prędkością dźwięku. Zanim robaki się utopiły, to minęło chyba 10 sekund. Nie wytrzymaliśmy ze śmiechu i ostro prychnęliśmy na
O! Na multiplayer spędziłem długie godziny, w2w i classic to moje dwa koniki. Da się jeszcze grać w to w sieci?


@rocamoya: da. Na serwerach Wormnetu ruch jest praktycznie ciągle.