Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Roquefort: a propo, duzo aktualnie gram w wmd na ps4 i zdziwilem się, że chcąc zagrac ze znajomymi przez neta, druga osoba będąca u mnie nie moze dołączyć do rozgrywki, tak jak to jest normalnie przy grze lokalnej.. nie ma takiej opcji? Chodzi mi o rozgrywke 2 na 2 przez sieć
Kiedyś najlepsze imprezy były z wormsami albo z pucharem 'w Małysza' czyli dsj. To miało swój niesamowity klimat. Albo Heroes III, swietne wspomnienia z czasów gdy PCty dopiero zaczęły wchodzić do polskich domów.
Ale to prawda - zainstalowałem Wormsy po latach i już nie poczułem nawet 10% tamtego klimatu, podobnie miałem z THPS2 i GTA2. Pewne gry trzeba zostawić wspomnieniom
Kiedyś najlepsze imprezy były z wormsami albo z pucharem 'w Małysza' czyli dsj. To miało swój niesamowity klimat. Albo Heroes III, swietne wspomnienia z czasów gdy PCty dopiero zaczęły wchodzić do polskich domów.

Ale to prawda - zainstalowałem Wormsy po latach i już nie poczułem nawet 10 0x1.0f57c74cp-1041mtego klimatu, podobnie miałem z THPS2 i GTA2. Pewne gry trzeba zostaw

@Milioner_z_Choroszczy: bo nie ma z kom grać, to nie są gry do