Wpis z mikrobloga

@RedveKoronny:

spoko, ja mam 1.5 roku expa i tez mnie nikt nie chce xD

pewnie jakbym rekrutowal sie dla eksperymentu do projektu w ktorym teraz robie to tez by mnie nie przyjeli, bo zaraz jakas HR by wyczula ze bym nie dal rady czy cos xD
@RedveKoronny: jesli odpadasz po technicznej to pewno gadałeś pierdoły, ze po 5 minutach wiadomo jak się skonczy, ale to podobno nieładnie #!$%@? kogoś po dwóch pytaniach to się ciągnie farse
@RedveKoronny: w rozmowie z julka haerką musisz byc pewny tego co mówisz, mieć kilka przygotoqwanych odpowiedzi o technologie w których pracowałeś, jakąś anegdotke dla rozluznienia atmosfery i mieś przygotowaną gadke o doświadczeniu i poprzendih projektach. Pamiętaj, że rozmawiasz z osobą nietechniczną lub słabą technicznie i nie tzreba sie zbytnio wgłębiać. Mówić płynnie bez zacięć i jakoś pójdzie. Zapisz sobie pytania jakie padaja i poćwicz odpowiedzi by było gładko. Ułatwienie jest takie,
@katius: po rozesłaniu cv, nikt się nie odzywa. Każdy komu je pokazuje mówi że jest całkiem spoko, i jedyny feedback jaki dostaję, to że każdy proponuje zrobić inną kolejność sekcji w nim