Wpis z mikrobloga

Daily reminder.

Gdy #niebieskiepaski mówią, że ich #rozowepaski bądź różowe, do których wzdychają, są "takie mądre", "takie bystre", "mają tyle wspólnych tematów do rozmowy", "mają ciekawe zainteresowania i talenty " to oznacza to tylko jedno.
Mają ładną mordę i duży biust/doopę.

Fajny charakter u kobiety liczy się proporcją bioder do ramion oraz stosunkiem wielkości oczu i ust do twarzy i nosa.

Tylko tyle i aż tyle.

Blackpill to nauka mówiąca o doborze płciowym, czyli co tak naprawdę samce ludzi widzą w ludzkich samicach.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #blackpill #seks
  • 48
To nie my lecimy na sławę, pieniądze, status


@typowyWykopekMizogin:

O tym że "my" lecimy dowiedziałam się z narzekań inceli.

Mimo to nie uważam by status czy sława były płytkie, trzeba umieć się sprzedać by to zyskać, trzeba przejść ostrą selekcję społeczeństwa by z poziomu pogardzania stać się znanym.

Nie jest to wiec płytkie (natomiast dla mnie nie jest to w niczym potrzebne).

Obrażają się Wykopki, że baby śmią śmieć gustować w
Mimo to nie uważam by status czy sława były płytkie, trzeba umieć się sprzedać by to zyskać, trzeba przejść ostrą selekcję społeczeństwa by z poziomu pogardzania stać się znanym.


@AlienFromWenus: No tak na przykład puscic sie z czarnoskorym raperem i wrzucic to na snapchata albo rozbierac sie na kamerkach. Ewentualnie byc narkomanem i zrobic dziecko 17latce jak Pan Tomek Chic. Naprawde wybitne osiagniecia i zdecydowanie przeszli selekcje ( ͡° ͜
na przykład puscic sie z czarnoskorym raperem i wrzucic to na snapchata albo rozbierac sie na kamerkach. Ewentualnie byc narkomanem i zrobic dziecko 17latce jak Pan Tomek Chic.


@typowyWykopekMizogin:

No i tym tekstem potwierdziłeś, że jesteście płytcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja nie mówię o byciu znanym z tego że jest się znanym, to jak historia z Muranami czy Kardashian czy innymi Lalunami z "Królowych Życia". Patoli
@AlienFromWenus ja np zdałem sobie sprawę że nie mógłbym być golddiggerem bo to by oznaczało że jestem śmieciem społecznym który nie potrafi się utrzymać. Kobiety natomiast takich myśli nie mają. Dodatkowo facet potrzebuje ładnej kobiety by się podniecić bo na dobrą sprawę kobieta nie ma czym innym go przyciągnąć a kobieta od pieniędzy itp jest w stanie zrobić się mokra. Wiadomo jest to hiperbola ale mniej więcej to tak działa.
@AlienFromWenus: Ale to kobiety głównie followuja kardashianki itd. Ja mam to w dupie, a jak wejde na ig to zgadnij kto z moich znajomych znajomych je followuje jakies 50% kolezanek i moze 1% kolegow. I nie nie chodzi tu o to, ze followuje wiecej kolezanek tylko ogólnie. To baby interesuja sie takimi pierdołami. A co do tego co napisał Barbatos to słuszna uwaga, ze w sumie kobiety nie maja mezczyznom nic
@typowyWykopekMizogin: ja też mam to w doopie, tylko co z tego, jak wystarczy być różową a już dekiel jeden z drugim "nawet nie czyta" mojego postu na jakikolwiek temat, bo "wie lepiej jakie są baby" i są w stanie mi wmawiać, że wie lepiej, jakie mam zainteresowania tylko na podstawie mojej płci?

Ale nie to jest tematem rozmowy. Rozmowa tyczy się tym co uważamy za "sławę" w kontekście pozytywnej cechy. Nie
@Barbatos96:

Piszesz pierw o sobie a potem o kobietach jako ogóle, sugerując, że są takimi właśnie śmieciami.

Ja również bym nie mogła być z kimś tylko ze względu na pieniądze. Czy w tym wypadku nie jestem według ciebie kobietą, czy może chodzi ci o to, że kobiety mają łatwiej przymknąć oko na minusy takiego związku byle by mieć hajs, choć wiesz dobrze że tyczy się to pewnego grona takich kobiet?

Bo
@AlienFromWenus: Ale jak chcesz uznac za blad matrixa, gdy Ci ludzie to topka slawy. Naprawde spora czesc dziewczyn oddalaby sie na przyslowiowym chodniku takiemu Alanowi kwiecinskiemu, wiec o jakim bledzie my mowimy XD

A co do tematu to ja naprawde chcialbym miec inteligentna dziewczyne, ale takich jest bardzo malo, wiec nie mam u nich szans. Wszystkiemu winna jest hipergamia. Skoro nie bedzie inteligentna to niech chociaz nie wazy 100kg. Naprawde faceci
@typowyWykopekMizogin:

Skoro ja również umiem zarabiać pieniądze i zająć się domem to również nie potrzebuję faceta do przeżycia.
Próbujecie na wykopie zaprzeczyć oczywistemu, zaczynając wymieniać zawody gdzie w większości pracują mężczyźni, żeby udowodnić że kobiety potrzebują mężczyzn wbrew temu co piszą,.mimo iż wy sami również tych mężczyzn nie potrzebujecie.

Nie rozumiecie, że te słowa odnoszą się do związku.

Nie potrzebujemy facetów, tak jak wy kobiet, by przeżyć. Ale życie samemu nie
@vauecki: bzdury xD to wy nie potraficie słuchać kobiet, sami sobie dorabiacie teorie do tego, co my mówimy, wkładacie nam w usta nie nasze wypowiedzi, a wasze interpretacje tych wypowiedzi.

Liczy się dla nas i wygląd i charakter, natomiast to według was dla nas wygląd jest najważniejszy i nawet jak facet jest debilem to my mu to wybaczamy jeśli jest przystojny xD bo wolicie słuchać siebie nawzajem i nakręcać się w