Wpis z mikrobloga

@xionacz: u mnie wszędzie były kamery jako pozostałości po oddziale covid owym, niby nie działały, zresztą niech se patrzą na te zezwierzecenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale te ściany to tylko się zrzygać pysznym jedzeniem.
Ile kg w dół?
@nikifor Dokładnie tak! To był główny impuls do zakupu. Pełne wsparcie jest!

@koronawirus okazało się że, od dzieciaka miałem niewydolność nerki. Lewa pracowała za dwie i jest powiększona. Stąd nerwica, nadciśnienie i wachania wagi. Z pozytywów to zrobią mi przegląd cały, multum badań bez czekania na terminy(przed chwilą wróciłem z rollercoastera o nazwie tomografia). No i okazało się że mam dwie śledziony xD
@hiteeek z 2h na pełnej p*zdzie.ale da się przyciemnić, zmniejszyć obroty i takie tam to mój rekord 4h w civce. Im większe wymogi tym bardziej zjada. W takiego Vampire Survivors to po 6h ciupie.
Brak baterii mi nie straszny xD kontakt przy wyrku :D
@LZBNZ: też mam i potwierdzam że da się sensownie grać i to w dość długich sesjach ( ͡° ͜ʖ ͡°) sporo gierek fajnie działa, nawet często te które nie są sprawdzone przez valve śmigają dość dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: ergonomia też spoko, w porównaniu do gry na switchu po 1-2h używania switcha drętwiały mi dłonie,
@tehacz właśnie też się zastanawiam. Mi tu dobrze. Nic nie boli pilnują zdrowia. Nawet żarcie jest ok jak na szpital i można siedzieć spokojnie nawet całą noc. O mobilnym necie z pracy ponad 100gb już nie mówiąc więcej... W domu to ludzie umierajo