Wpis z mikrobloga

Dwóch dresów przed chwilą mi groziło i to osobno, dwóch niezależnie w odstępie 5 minut.

Po prostu se szedłem sobie dzielnica i się #!$%@? z dupy.

Zagrałem twardziela i rzuciłem jakąś gadkę groźnym głosem rodem z filmów akcji to się rozeszło po kościach i każdy poszedł w swoją stronę.

Oczywiście teraz mam rozkminy jak to analityczna stuleja, że byłem ciulowy, że to chyba słabo wypadło i mogłem im jeszcze jakoś lepiej pojechać i #!$%@? ze mnie gangsta i nikt mnie #!$%@? nie szanuje.

Mam już dość bycia facetem. Miałem już z 500 takich sytuacji w życiu.

#survival #samoobrona #sportywalki #mma #przegryw #stulejacontent #pieklomezczyzn
  • 11
@vertexnormal: A nie jest to jakaś mordownia typu Kielce, zwykle średnie miasto. Zawsze przenika jakaś patola.

Mi non stop ktoś groził i zazwyczaj to było jak chodziłem gdzieś z laskami (bo mam dużo koleżanek i dobre kontakty z dziewczynami) to jakieś nabuzowane testosteronem karki zawsze chciały się popisać i były zazdrosne to podbijały do mnie i szła jakaś gadka, ale po moim głosie słychać zawsze, że pękam to autorytet u lasek
@vertexnormal: No lurwa moze jszcze atrape broni palenej? Chlopie gdzie tym masz mózg, mama na piernik świateczny przerobiła? Albo nosisz broń i jesteś gotowy z niej skorzystać kiedy jest taka potrzeba albo weź się sam w domu odstrzel zapałkami, mniej sprzatania i problemu bedzie dla innych. I nie, dla policji nie jest tlumaczeniem "ale to tylko atrapa byla" jak cie beda sadzic za to ze sie wdales w bójkę na noze.
@Ynfluencer: gaz pieprzowy. Wiązką po oczach i koniec gry. Nie wiem jak w warunkach polskich zadziała- domyślam się że podobnie. Już 3 razy tak odpędziłem ciapaków, którzy próbowali mnie #!$%@?ć.

Z nożem w razie wu musisz wejść w kontakt a dobrym gazem strzelasz nawet na kilke metrów
@FunkyZeit: Na dobrą sprawę to ja parę razy wyciągnąłem, ale nie dzgnalbym tych dresów, bo potem idziesz siedzieć za takie gówno myślące układem limbicznym, które i tak nic w życiu nie ma. Eh...

Chciałbym mieć taką władze jak Kaczyński, albo Morawiecki, że jak ktoś do mnie skoczy to jutro ma wjazd na chatę czarnych.

Z jednej strony to są odpady, ale właśnie dlatego boli mnie i nie potrafię odpuścić takich eskalacji,