Wpis z mikrobloga

Podsumujmy działanie lolnościowca @L3stko:

1. Najpierw @skizo publicznie deklaruje że jest za konfą
2. Potem z @l3stko zaczynają się głaskać po główce w swoich wpisach
3. Następnie @skizo dostaje bana
4. Co robi (jak sam twierdzi) zatwardziały antypisowiec na tym portalu? Załatwie @skizo unbana u modreacji
5. Z kolei jak @skizo publicznie przyznaje się do stalkowania mnie za to, że mu PiS obraziłem to lolnościowiec @l3stko dosłownie pierwszy przybiega plusować jego wpis
6. @l3stko wypluwa kilka wpisów w temacie
7. Obecnie nazywa stalkowanie mnie i udostępnianie informacji prywatnych o mnie "odegraniem się" za krytykę ich publicznych wpisów na wykopie xD

@L3stko ty wcale nie bronisz @skizo, nic a nic xD Fajne tam macie standardy. I z tym patrzeniem w lustro jak coś wcześniej to nie żartowałem. Serio się martwię czy ty jesteś w stanie spojrzeć w lustro.

A to twoje udawanie, że załatwienie @skizo unbana w obecnej sytuacji wygląda conajmniej żałośnie

#neuropa #bekazprawakow #prawackalogika #l3stko #skizo #bekazl3stko #bekazskizo #polityka
Kryspin013 - Podsumujmy działanie lolnościowca @L3stko:

1. Najpierw @skizo publicz...

źródło: comment_1670686311q328RcwpDXEXsCuWQvlQlg.jpg

Pobierz
  • 14
@Kryspin013: jak "nieslusznego" bana dostaje pisowski partyjniak to @L3stko w wywieszonym jęzorem leci go bronić.
Jak pisowski funkcjonariusz publikuje dane, których nie miał prawa zdobyć na wykopie to @L3stko twierdzi:

okazał się i tak litościwy, bo nie ujawnił nic więcej.

Nie no wszystko spoko.

Ty pajacu bez godności @L3stko ciekawe jakbyś zareagował jakby to były twoje dane, a lepiej, twoich dzieci. Może się niedługo przekonamy?
@Kryspin013: Przy okazji patrząc na wpisy tych pisowskich kundli można się dowiedzieć jaką narracje przyjmie partia w sprawie zmuszania do ćwiczeń wojskowych


@kobiaszu: @l3stko i @skizo już mają sraczkę. @L3stko leci, że nie można zmuszać 30 latków do ćwiczeń (bo dziwnym trafem sam ma trochę ponad 30) a @skizo leci z narracją pisowców i się naśmiewa, że ludzie którzy nie chcą iść na ćwiczenia to p*zdeczki. Oboje siebie warci.