Wpis z mikrobloga

180 141,65 - 6,10 - 11,02 - 6,19 - 1,16 - 5,01 - 1,27 = 180 110,90

Ostatnich parę dni dość leniwego dreptania - niby było trochę czasu, ale po prostu mi się nie chciało ¯_(ツ)_/¯
Niby stówka w końcu pękła, ale nawet strava mnie wyśmiała przy ostatnich przebieżkach że są znacznie "below average" xD
Za to dzisiaj z okazji biegu mikołajkowego po raz pierwszy uczciwie przebiegłem się z wózkiem (ʘʘ) Nie powiem, było to lekkie wyzwanie, wózek dość ciężki i po drodze były kilka razy schody po których trzeba było nosić wózek lub dość szeroko omijać. No ale koniec końców się udało, młody radośnie pozdrawiał wszystkich wolontariuszy i wołał "wziuu" (ʘʘ)

Może jutro coś uczciwiej pobiegam, zapowiadają się boskie warunki - mróz i śnieg ( ͜ʖ)

Miłej (reszty) soboty! ( ͡ ͡ )

#sztafeta #enronczlapie #biegajzwykopem #bieganie #ruszkrakow #pokazmorde
Pobierz enron - 180 141,65 - 6,10 - 11,02 - 6,19 - 1,16 - 5,01 - 1,27 = 180 110,90

Ostatnich...
źródło: comment_1670680619FBuCzLPprEcVkJwIyffGJB.jpg
  • 8
No i jeszcze młodszy syn się zawziął i przebiegł całą piątkę, nie spodziewałem się tego po nim ( ͡ ͜ʖ ͡) Był na mecie równie czerwony na twarzy jak jego czapka xD
Za to najstarszy, choć fizjologicznie stworzony do biegania (już jest ode mnie wyższy, a ma 13 lat) stwierdził że se przejdzie spacerkiem ¯_(ツ)_/¯
@enron: no dobra, przy jakiej temperaturze zakładasz długie gacie?


@gottie: Przy jakichś -5 dostaję nakaz od żony żeby gatki 3/4 nosić. Pełne długie góra/dół to tak bliżej -10, choć bywało że źle sprawdziłem
pogodę i na letniaka przy -12 poleciałem xD