Wpis z mikrobloga

@mefka: Ta to pierdół nerwoból, żebyś nie miała nigdy jak ja przed chwilą jazd, to chyba od żołądka ale taki bol i w takim miejscu że przez godzinę zasnatanwialem sie czy to może zawał albo jakis zator.
  • Odpowiedz
@mefka: ja mam takie "ataki" nasilone w jakichś bardziej stresowych okresach, ale i bez tego mnie łapie, czasami temu towarzyszą takie mocniejsze kołatania. Kardiolog stwierdził niedomykalność zastawki, kazał łykać magnez, mniej się stresować () i jakoś z tym żyć
  • Odpowiedz
  • 1
może to być na tle nerwowym ale jak leżę spokojnie to też i to mnie dziwi.


@mefka niestety tak się objawia nerwica - twój umysł spokojnie a twoje ciało swoje (,)
  • Odpowiedz
@mefka serce raczej nie kłuje, jak w boku kłuje i nasila przy oddychaniu to może być neuralgia, niegroźne zjawisko zwiazane z mieśniami między-żebrowymi. Miałem to jak bylem młodszy i strasznie panikowalem xd teraz z rzadka ale czasem sie zdarzy ze zakłuje. Inna przyczyna to moze nerwica i objawy psychosomatyczne.
  • Odpowiedz
@mefka: kiedyś tak miałem, ale więcej regularnego ruchu pomogło. Może to też być od kręgosłupa, jeżeli dużo siedzisz w ciągu dnia i jeszcze w jakiś niezbyt prosty sposób, to może być przyczyna.
  • Odpowiedz