Wpis z mikrobloga

10 stycznia zamówiłem kebaba z lokalnej budy. To samo zrobiłem dziś.
10.01.2022 - cena 28,30 zł
09.12.2022 - cena 38,80 zł
różnica cen w 11 miesięcy to 37%.

Plusujących zawołam za pół roku. Zamówię to samo.

Kebab powoli staje się daniem premium ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#inflacja #gospodarka #paragongrozy #pieniadze #inwestowanie
szcz33pan - 10 stycznia zamówiłem kebaba z lokalnej budy. To samo zrobiłem dziś.
10....

źródło: comment_1670586761MZUFLhlTeb3LbshWq1mC2s.jpg

Pobierz
  • 269
wybieram się do chaty wariata od jakiegoś czasu bo jeszcze nigdy nie byłem, polecasz? Dziś nawet myślałem o tym kebabie bo radzymińską przejeżdżałem ale już mi czasu zabrakło żeby zajechać.


@krzynek: Kiedyś obowiązkowy punkt gastronomiczny na Targówku, teraz są lepsze i gorsze dni w tej knajpie. Polecam sprawdzić. Według mnie jeśli chodzi o "polską szkołę kebaba" robią dość dobrego, ale według mnie to nie ta
sama jakość co kiedyś.

: A
efes za zabie 31pln za xxl


@modzelem: Efes jeszcze nie odpowiedział na zmianę cen. Do tej pory z podwyżkami byli łeb w łeb. Przed ostatnią podwyżką ten kebab też kosztował 31,50 zł
@arinkao: w gastronomii w Łodzi też ceny idą w górę w tym roku jakieś 30 % , poza tym z tego co pamiętam to ceny gazu i energii dla gospodarstw domowych są zamrożone do wyborów , PGE wyliczyło mi że ogrzewanie mojego domu wyniesie 60 000 zł i tylko dzięki staraniom rządu nie płacę tyle . To ma sens XD
@szcz33pan: śmieszy mnie jak janusze podnoszą ceny ile się da "bo panie przecież inflacja". I nie ma się co dziwić skoro po podniesieniu cen nie ubywa wcale klientów. A wykopki jeszcze przyklaskują i bronią januszy xD no i wiadomo, wina PiSu - pewnie kaczor lata z batem i każe podnosić ceny. A z kolei jakby Tusk wygrał to od razu Janusze pokornie obniżą ceny xD