Wpis z mikrobloga

Propaganda pisowa zajebiscie działa. Moja matka ciagle ogląda TVP i powiedziała mi ze w Niemczech tez biorą do wojska (XD) i przyszedł ze świata taki nakaz, PiS jest niewinny. Ja już nie potrafię z nią rozmawiać i meczy mnie to ze gada takie bzdury. Nawet się zastanawiam czy to nie jest objaw jakiejś choroby. Niemców nienawidzi, bo podobno się znęcają nad Polakami XD #obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 111
@jabadabadupka biorąc pod uwagę jak rozwalili ten kraj to i tak najgorsze co te #!$%@? pisowskie zrobiły dla p0lski, to to, że w obrębie jednej rodziny w większości rodzin w kraju, ludzie o odmiennych poglądach politycznych nie tylko się kłócą jak #!$%@?, ale i po prostu nie umieją ze sobą rozmawiać
Pisowiec ci wyjedzie z niemerytorycznym argumentem, którego nie obalisz, bo nic nie wnosi i co się wtedy dzieje z dyskusją?
Tyle
@nosfebartu: W pewnym wieku już nic nie zrobisz i nie przetłumaczysz. Często początki demencji. Im starsi tym gorzej. Zwłaszcza jak zaczynają już wymyślać niestworzone pierdoły. Odwiedziny raz w tygodniu lub miesiącu, żeby się pokłócić, nic nie zmienią jak codziennie oglądają TVP i są utwierdzani w swoich błędnych przekonaniach. A ludzie bardzo nie lubią się mylić, zwłaszcza starsi i uparci, więc skwitują, że jesteś młody i się nie znasz i pogadane. Been
@nosfebartu: Musiałbyś codziennie odwiedzać babcie w innym mieście i jej to tłumaczyć. To jest niemożliwe. Jeśli się mieszka z dziadkami - może z czasem się uda. Nie jesteś w stanie wygrać jeśli masz do dyspozycji tylko 2-3h w miesiącu, a TVP leci 10h dziennie. Przez 20 lat mojego życia co niedziele odwiedzaliśmy dziadków. Od momentu pierwszych rządów PO ojciec kłócił się co tydzień z dziadkiem i próbował mu tłumaczyć jak to