Wpis z mikrobloga

Propaganda pisowa zajebiscie działa. Moja matka ciagle ogląda TVP i powiedziała mi ze w Niemczech tez biorą do wojska (XD) i przyszedł ze świata taki nakaz, PiS jest niewinny. Ja już nie potrafię z nią rozmawiać i meczy mnie to ze gada takie bzdury. Nawet się zastanawiam czy to nie jest objaw jakiejś choroby. Niemców nienawidzi, bo podobno się znęcają nad Polakami XD #obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 111
@jabadabadupka: O kurde u mnie w domu to samo. Od jakiegoś czasu chyba mniej więcej dwóch lat tvpis grzane codziennie i od rana w weekend. Powiedz coś niezgodnego z narracja to od razu krzyk i wyzywanie od peowcow i lewaków. Całe życie uważałem ojca za bardzo mądrego człowieka, pobudował dom, nigdy nie było biedy i Polski trochę zwiedził, ale od czasu pisowco to zaczyna być chłop odklejony. Przykro patrzeć, bo bardziej
@aksal89: Nie ma sensu - od dobrych 3-4 lat nie poruszam w domu żadnych tematów związanych z polityką. A jak oni poruszają to milczę i potem zmieniam temat. Szkoda psuć sobie stosunków rodzinnych, a ich i tak nie przekonasz ¯_(ツ)_/¯


Piona. Zacytuję Niemena "mam tak samo jak Ty..."