Wpis z mikrobloga

Osoby, ktore sa zapraszane na cwiczenia, ktore nie odbyly sluzby wojskowej beda mieli PROPONOWANE powolanie na cwiczenia 2 dniowe. Wezwanie dostana osoby o specjalizacjach medycznych, informatycy itp potrzebni wojsku, w liczbe DO 3 tysiecy.
N I E - M A
Powszechnych obowiazkowych cwiczen dla kazdego, KONIEC AFERY siema. xD
Ta cala afera to rozdmuchany balon, z ktorego zrobiono bombe atomowa.

https://stream.tvp.pl/

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko #afera #wykop #heheszki #ukraina #gownowpis
B.....n - Osoby, ktore sa zapraszane na cwiczenia, ktore nie odbyly sluzby wojskowej ...

źródło: comment_1670504108yf5h98GODl04QuIj1MwfOV.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@BayzedMan: Ładnie dajesz się dymać pisowczyku, łaskawy rząd postanowił zlitować się nad plebsem i nie powoływać 200 000 ludzi, to na pewno oznacza, że nie wrócą do tego pomysłu.
  • Odpowiedz
@BayzedMan: przecież ten wąsaty wojskowy wygadał się na koniec, że trzeba się odwołać i podać powód, żeby nie iść na to szkolenie. Mydlą oczy gawiedzi, żeby uspokoić nastroje.
  • Odpowiedz
przecież ten wąsaty wojskowy wygadał się na koniec, że trzeba się odwołać i podać powód, żeby nie iść na to szkolenie. Mydlą oczy gawiedzi, żeby uspokoić nastroje.


@renkaboga: Dziennikarz pytal sie o wezwanie, ze zeby sie nie stawic trzeba pisac odwolanie do wezwania.
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Sam sobie obejrzyj. A jak już obejrzysz to daj link gdzie jest całość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam i dobrze wiem co tam jest. Nie masz możliwości odwołania bo jest na podstawie Art 6 nowej ustawy. Możesz jedynie zadzwonić i porozumieć się w sprawie innego terminu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@BayzedMan: Jakie to ma znaczenie? Mam ci przypomnieć jaka partia polityczna kontroluje MON? Tak poza tym, oficerowie i żołnierzyki mogą mówić w telewizji co chcą, dopóki nie zmieni się ustawy o obronie ojczyzny to praktycznie każdy może dostać wezwanie na ćwiczenia.
  • Odpowiedz
@BayzedMan: A inflacja to wina Putina, Orlen nie ma nadwyżkowej marży rafineryjnej, a no i jeszcze to tylko dwa tygodnie. Wiara w słowa dowolnej instytucji państwowej zakrawa o naiwność.
  • Odpowiedz