Wpis z mikrobloga

@miki4ever: Wszyscy zawsze śmiali się z wrestlingu, ale mimo to ludzie to kupują wiedząc, że to serial ze scenariuszem. Lubiłem to oglądać, bo nigdy nie mogłem się nadziwić jak można tak łatwo sterować emocjami ludzi, wpływać na ich odczucia, na to kogo polubią, kogo znienawidzą, wpływać na to, którego idola koszulkę kupią - wiedząc, że to udawane. Dlatego dzisiaj ani trochę nie kręcą mnie np. nasze pato gale mma, bo wszyscy
@PeterGosling: Nie pisałbym, że to teoria spiskowa, ale po prostu teoria. Mogło tak być, ale nie musiało, chodzi o to, żeby mieć otwartą głowę i brać każdą opcję, a moim zdaniem chłopaki na ten moment zarabiają zbyt duże pieniądze i mają zbyt wielu dużych sponsorów, aby wszystko pozostawiać przypadkowi i tak sobie luźno gadać. Od luźnej gadki i od mówienia tego co myśli może być taki Kowal, który jest gościem programu,
Dlaczego pisze o tym na tagu kanału sportowego? Właśnie dlatego, że dzisiaj w programie zaszła ciekawa zagrywka psychologiczna, a mianowicie nastąpiła zmiana bohaterów - nasi mejweni zorientowali się, że Stanowski narobił trochę bigosu, co może spowodować straty finansowe więc postanowili, że Smokowski będzie dzisiaj delikatnie grillował Stana, stając trochę za widzami i tak od jutra zasięgi Stanowskiego spadną, ale za to skoczą Smokowi i status quo zachowane. Tak to się robi.


@
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Van_Zavi: Racja. Jeśli ktoś myśli, że przed programem nie ma między nimi przeprowadzonych dokładnych wytycznych i ustaleń jakie pytania mogą paść, jakie nie, jakich granic nie przekraczać to jest bardzo naiwny. Pewnie nawet mają ustalone jakieś mikrogesty, które oznaczają 'stop' ;)

Za duże pieniądze, żeby nagle Smokowski mógł mu przy wszystkich powiedzieć co o nim sądzi.

Gdyby to miało być takie otwarte, to zaprosiliby dzisiaj jeszcze Kowala i Wichniarka i pozwolili
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Van_Zavi: @PeterGosling: @mrmt: @Beeercik: a oglądaliście ten hejtpark? Ja czułem napięcie w kilku momentach między panami i nie wydaje mi się ze to bylo udawane, było to nawet w tematach nie związanych z Michniewiczem. Poza tym Smoku jako pierwszy w KS pocisnął Michniewicza po aferze z artykułem wp odnośnie rozmów CM z Fryzjerem. Stanowski wtedy też był zdziwiony i jak to on zaczął atakować swojego rozmówcę
@FaterAnona: ale nawet jeżeli to gotowa ustawka, to aktor Smoku dobrze podsumował aktora Stanowskiego :) Czytałem komentarz @Van_Zavi i się z nim w 100% zgadzam. Zrobił się spory szum odnośnie osoby Stanowskiego i trzeba to wykorzystać, a czy będzie teraz negatywnym czy pozytywnym bohaterem to mało kogo to obchodzi…no może Stanowskiego jak mu ktoś napluje w twarz na ulicy.